Polecane posty

td5050    0

Witam. Mam problem z zapowietrzonym td 5050... zupełnie nie wiem co zrobić. Nie chce zapalić.. Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

No to co z ciebie za kierowca jak nie wiesz jak odpowietrzyć ciągnik? Przecież on ma prosty układ paliwowy, jedziesz po kolei zaczynając od odstojnika itd. pewnie paliwo gdzieś przymarzło w przewodach albo filtr się zabił parafiną lub pompka paliwowa siadła . Przez forum tego nie naprawisz i trzeba chwile pogrzebać i sprawdzać a nie od razu zakładać nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Nad filtrem paliwowym jest śrubka na klucz 13 odkręcić ją. Ruszyć rozrusznikiem aby pompka ręczna zaczeła pompować( będzie czuć) i pompować aż powietrze zacznie wylatywać. Zakręcić śrubkę i palić powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrin6231    13

odkręcasz ostojnik i śróbę na pompie paliwowej poppujesz zasilającą potem jak juz leci paliwo zakręcasz odkręcasz przewód paliwowy na pierwszym cylindrze i kręcisz normalnie rozrusznikiem jak zacznie kaszlec zakręcasz i pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek    7

to zalezy czy brakło paliwa, czy paliwo zamarzło. W tym drugim przypadku powinno wystarczyć podgrzanie przewodów i filtra np ciepłą wodą i podpompowanie ręczną pompką. Jest zamontowana osobno i pompuje sie nią naciskając na wystającą blaszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lidka25495
      Witam . może ktoś mi pomoże otóż posiadam new holland td 5050 i chodzi mi o kalibracje skrzyni czy rewersu mechanicznego. jak to zrobić i czy da się samemu ?? jak włączam rewers np do przodu czasami jest szarpnięcie tak jakby ciągnik nie był dobrze wysprzeglony i słychać zgrzyt w skrzyni, ale nie zawsze się tak dzieje .skrzynia to Synchro Shuttle 12 na 12 ...  szukałem w instrukcji ale tego nie ma może obędzie się bez serwisu , a jeśli ktoś wie to niech da znać ile kosztuje taka kalibracja w serwisie .proszę o pomoc i z góry dzięki koszt
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj