kamil96

Deutz Fahr Agroplus 100 czujnik prędkości

Polecane posty

kamil96    37

Witam, tak jak w temacie czy w Agroplusie 100 znajduje się czujnik prędkości ponieważ mój znajomy ma Agrofarma 85 i zepsuł mu się czujnik i mógł jechać 50 km/h. Wiec takie moje pytanie czy ktos wie czy w agroplusie znajduje sie czujnik predkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonardo1    1

napisz trochę jaśniej jaki czujnik bo nie rozumie tego: ,,...zepsuł mu się czujnik i mógł jechać 50 km/h,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Jak pokazuje prędkośc jazdy a pokazuje, to ma napewno tylko że w agroplusie nie wiem czy jesteś w staie uzyskać taką predkosć wogule przy max obrotach. Jeśli chodzi ci o to żeby się nim tak rozpędzać


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek82    0

popsucie czujnika nic nie da z racji tego że w agroplusie jest regulator mechaniczny i kręci obroty max na każdym biegu w agrofarmie 85 też więc to nie możliwe a raczej subiektywne odczucie prawdopodobnie zmienił stałą kół i teraz mu głupoty pokazuje.

Edytowano przez Grzesiek82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Przy uszkodzonym czujniku nie pokazuje prędkości, cały czas wyje sygnał ostrzegawczy. Czujnik znajduje się z prawej strony pod kabiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonardo1    1

mi na max obrotach agroplus 100 idzie około 43km/h a agroplus 95 około 40 km/h ale chyba jest to niemożliwe by jechał ponad 50km/h może coś te zegary się pozawieszały bo u mnie przy dużych wstrząsach w agroplus 100 zaczeły wariować zegary jadąc około 12km/h pokazywał 25 km/h więc to może coś w tym jest nie tak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Mi w Lambku np. wynik zaniża bo według niego v-max wynosi 38,8 km/h ale kiedy jechałem za nim K420 to w DF pokazywało że jadę 40 km/h.

Znowu u wuja w Agroplusie 77 pokazuje czasami na biegu jałowym 60 km/h także może zegary zaczynają szwankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

mi na max obrotach agroplus 100 idzie około 43km/h a agroplus 95 około 40 km/h ale chyba jest to niemożliwe by jechał ponad 50km/h może coś te zegary się pozawieszały bo u mnie przy dużych wstrząsach w agroplus 100 zaczeły wariować zegary jadąc około 12km/h pokazywał 25 km/h więc to może coś w tym jest nie tak........

tobie kolego tak od nowości lecial 43km/h czy cos przestawiałes moj na max. obrotach leci 38.8km/h.

A tak przy okazji zapytam jak sie sprawuje tobie Agroplus 100 z ktorego roku i ile masz juz mtg.

Edytowano przez kamil96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonardo1    1

Nic nie przestawiałem :) od tą jak go kupiłem, tak miał :)) Agroplus 100 ma już 6600mtg i jest z 1999r. :) natomiast agroplus 95 jest z 2005r. i ma 2800mtg :) i obie maszynki jak narazie mnie nie zawiodły :) a ciebie jak się sprawuje Deutz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Mój Deutz jest z 2006 r. ma 2000 mtg. nie miał jeszcze żadnej poważnej awarii, wszystko działa jak należy.

Mamy zamiar kupic teraz Deutz`a tak około 75 KM do opryskiwacza i takich spraw do mf 255 troche za słaby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przak    0

Przy uszkodzonym czujniku nie pokazuje prędkości, cały czas wyje sygnał ostrzegawczy. Czujnik znajduje się z prawej strony pod kabiną.

a czy oprócz wycia pokazuje jeszcze komunikat --N-- podczas jazdy i obcina obr na 1800.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drakulax    9

Witam, mam problem (prawdopodobnie z czujnikiem prędkości) w Agrofarmie 420. Od zimy pokazuje prędkość 0,0 , nie wyje sygnał, nic nie wyświetla i nie odcina obrotów. Stała kół ok , sprawdzał serwisant, stwierdził że, należy wymienić czujnik-1200PLN-netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj