jaro1003

strona http://zostanrolnikiem.republika.pl/

Polecane posty

ahme999    116

było juz o tym na forum, olej to ciepłą wodą :)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

banda oszołomów :lol:


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    480

Zapewne kiedy myślisz o rolniku wyobrażasz sobie człowieka umęczonego ciężką fizyczną pracą i bardzo wczesnym wstawaniem. Obraz ten jest jednak bardzo nieprawdziwy. Obecny rolnik jest rolnikiem tylko na papierze a swoje bogactwo czerpie między innymi z Twoich dochodów Bzdura !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

@michalrolnik Coś w tym prawdy jest. Chodzi mi o tą pracę fizyczną, bo na rolnictwie trzeba pracować, ale nie koniecznie BARDZO ciężko. Nie raz wystarczy trochę pomyśleć i się nie narobić .


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    480

Tak masz rację. Można powiedzieć że kierowałem się tym jak było kiedyś.Chodzi mi o to ile np. chłop musiał się nałazić za tym koniem i zaorać ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

HAHA błazen jakiś to napisał i myśli ze na wsi jest tak dobrze ale ja jakoś tego nie widzę bo rolnicy ścian oblepionych w pieniądzach nie mają , ten mądrala to nich się lepiej zastanowi co pisze i nich sprawdzi o czym pisze bo w rolnictwie wcale tak łatwo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Zapewne kiedy myślisz o rolniku wyobrażasz sobie człowieka umęczonego ciężką fizyczną pracą i bardzo wczesnym wstawaniem. Obraz ten jest jednak bardzo nieprawdziwy. Obecny rolnik jest rolnikiem tylko na papierze a swoje bogactwo czerpie między innymi z Twoich dochodów Bzdura !!!!

Dlaczego bzdura? Wiesz skąd brane są dopłaty albo dotacje do twojego, nowego ciągnika? Bo chyba sam sobie ich nie wypłacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A czy komuś się broni aby został rolnikiem ???

 

Autor niech kupi sobie wspominany 1 ha i żyje jak na rolnika przystało za 14 500 zł/ha może sobie stworzyć wspominany luksus, ludzie gromadę pieniędzy wkładają w własny biznes nie wiedząc że za 14 500 zł można sprawić sobie LUKSUS w życiu.

 

Ja osobiście każdemu mówię że na wsi jest luksusowo bo wiem że jakbym słuchaczowi powiedział że jest ciężko to mnie nie współczuję tylko będzie miał powody do nabijania się i wypowiedzi typu " wiesz ja to w pracy nic nie robię i jeszcze mi za to płacą kasę" itp a tak to pacjenta zżera zazdrość że rolnik który był poniewierany w pewnym okresie dziś żyje sobie dostatnio.

 

Może przyczyniają się moje wypowiedzi do takich stron jak to rolnikowi jest dobrze.

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Zainteresowanie ziemią czy młodych gimnazjalistów i trochę starszych wskazuje na to, że na wsi nie jest źle i chętni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

skoro jest tak dobrze i jest takie zainteresowanie, to skąd w naszym kraju ponad 1 milion hektarów odłogów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Może dlatego, że nie wszystkie grunty rolne to III klasa. Sporo odłogów leży także przy większych drogach i czekają na sprzedaż jako grunty inwestycyjne. Bo w moim regionie nie zobaczysz dobrej klasy ziemi która leży odłogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj