Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalek    1

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu zamiatarki, jaką możecie mi polecić abym potem nie pluł sobie w brodę że mogłem inną kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Używanej nie polecam ponieważ po wymianie szczotki wyjdzie cię drożej niż nowa.

Powiedz jakie cię firmy interesują zamiatarka ma być natryskowa czy zwykła z koszem czy bez ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalek    1

Jeśli chodzi o wyposażenie to wystarczy mi sam kosz bez natrysku. Z tego co mi zaproponowano to z firmy Pom Augustów i z Pronara. I nie wiem jak tam z jakością wykonania oraz użytkowaniem?? Czy są jakieś inne niedociągnięcia? Dlatego pytam aby móc wybrać w miarę dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacwojdala    0

używane zamiatarki czy nowe - oto jest pytanie. co osoba to inna opinia. dorzucę swoje trzy grosze  i zapronojuej kolejna opcje... może dzierżawa. Phu Impex dzierżawi zamiatarki chodnikowe, możesz poszukać jeszcze jakis innych firm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marczepal    0

Przeglądałem ofertę Phu Impex i aktualnie mają tylko jedną zamiatarkę na stanie. zna ktoś jeszcze jakiś sklep przedający zamiatarki chodnikowe , ale używane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataW    0

Witam,

 

Jestem tutaj nowa, ale korzystałam już z usług firmy PHU Impex ze Szczecina. Razem z radą mojego osiedla wydzierżawiliśmy od firmy zamiatarkę chodnikową dokładnie to ten model (http://phu-impex.pl/oferta/pojazdy/green-machines/39), używamy jej już od roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli ktoś się nadal zastanawia nad wynajęciem/kupnem zamiatarki to z własnego doświadczenia mówię, że WARTO !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam736    0

Zamiatarki Numatic są ok według mnie ja kupiłem zamiatarkę taką którą sie prowadzi Zamiatarka Poli Jolly tak sie nazywa i generalnie jestem zadowolony chociaż teraz zainwestował bym raczej w zamiatarkę elektryczną czytałem że sa wydajniejsze jesli chodzi o tego typu maszyny sprzątające . Dużo zależny do czego jej potrzebujesz na użytek własny na posesji czy może będziesz sprzątał większe powierzchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeee polecam pronara zmc. Jest poprostu niedopracowana a cena prawie jak zachodniej. Do chodników miałem rewelacyjnego Greeka - ale już nie produkują. Widziałem podobne ale nie znam producenta - prowadzone ale z napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomeczekBBS    0

Bardzo mi się przydaje w warsztacie ryobi R18SW3-0, gdzie dużo pracuję w drewnie, więc wióry leżą na posadzce non stop. Ale też i chodnik i podjazd do garażu nią sprzątam od czasu do czasu. Fajnie, że jest na baterię, to sprawia, że zamiatać można dosłownie wszędzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Czy ktoś ma w gospodarstwie zamiatarkę podczepianą do ciągnika lub ładowarki? Jak taki sprzęt się sprawdza. Mnie interesuje coś takiego:

https://pom.com.pl/wyroby_pom/maszyny_komunalne/zamiatarka/index_pl.html

Miałaby współpracować  Ursusem 912. Jest też rozważana taka:

https://talex-sj.pl/pl/zamiatarki-profi-clean/

Byłaby pod ładowarkę teleskopowa, ale kosztuje 3x tyle co POM. Ktoś cos podpowie, zasugeruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj