Polecane posty

Mycek5120    29

Witam mam pytanie odnosnie siłownika Hydraulicznego wywrotu w przyczepie chodzi o regeneracje ile moga kosztowac uszczelniacze manzety do 4 sekcyjnego tłoka i czy jestem w stanie zrobic to samemu ? Lub gdzie zawiesc taki siłownik do regeneracji nie jest porysowany ani nie ma wzerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Potrzebujesz czegoś takiego :http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/23444 , http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/23442

 

Na pytanie czy dasz radę wykonać samemu musisz sobie sam odpowiedzieć, czy wykonywałeś podobne prace czy to jest twoja pierwsza naprawa. Trudne to nie jest ale trzeba to robić z głową (wiedzieć jak włożyć uszczelnienia żeby ich nie zniszczyć).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja teraz regenerowałem dość mały siłownik z agregatu to zapłaciłem 200 zł. Za same uszczelniacze zapłacił bym z 50 może. Ale nie mogłem go rozkręcić i dlatego dałem. W D 47 bez problemu zmieniałem, ale toczyłem pierścienie grubości tłoczyska, w moim przypatku 3 sztuki. Bo nie mogłem założyć manżekty. Jak robiłem dwa siłowniki na raz, to bez pierścieni bo dwa do kupy składałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek19    2

Sorry za odkop ale mam problem :(

Macie jakies sposoby na odkręcenie siłownika? Można by powiedzieć, że nawet przez siłe nic nie drgneło :( Jest to siłownik hydrauliczny dwustronnego działania. Wieczorem dam fotki


Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj