pawelmf

lakier amazone

Polecane posty

pawelmf    234

Witam panowie czy ktoś z was zna kod lakieru do siewnika amazone D8 potrzeba mi z 100ml. dorobił bym sobie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

mogę podrzucić link do farby kolor zielony Amazone.. Malowałem rozsiewacz i jest identyczna jak oryginał ;)


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Kolor to Ral 6010 i lepiej dorobić w mieszalni niż kupować tą chałę z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja teraz malowałem Amazone ZA-M i kupiłem część farby niby do amazone z granitu Napoluxa to o kant d*py rozbić ;[ Pomalowałem środek tylko nia a resztę dorabianą farbą z lakierem i był to RAL 6010 i jest super ale jest różnica pomiędzy nowa a stara poniewaz lakier z czasem wyblaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

ja pomalowałem Nopoluxem, dałem warstwe podkładu na rdze później warstwe gruntującą i na to farba z utwardzaczem.. Narazie jest dobrze, wygląda ładnie, zobaczymy jak będzie za pare lat ;)


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Powiem tak : w/g mnie duzo gorzej maluje sie Napoluxem, jest mniej wydajna, bardziej matowa i wcale taniej nie wychodzi jak dobra farba z lakierem i utwardżaczem. Oczywiściem była powierzchnia wyczyszczona, odtłuszczona później podkład , odłuszczona i malowana. Moze jakby 2 razy malował to by było lepiej ale znowu koszt wysoki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

ja malowałem na 2 warstwy.. ogólnie koszt całego malowania rozsiewacza czyli preparat neutralizujący rdze, podkład na rdze, podkład do gruntowania, farba zielona, farba pomarańczowa i utwardzacz - razem prawie 500 zł z tym że zostało mi trochę farby ;)


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj