mlodyZ0

Chłodnica - uszczelnianie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyZ0    6

Czesc, wczoraj zauwazylem ze moja chlodnica w suprze nie jest szczelna tnz ma pekniece na spodzie, nie na kanalikach lecz na dolnej podbudowie tu na krawedzie gdzie laczy sie z kanalami. W zwiazku z tym problemem mam pytanie, jakim preparatem mozna to uszczelnic kolega mowil ze robil u siebie w c330 takim dwuskladnikem i fajnie trzyma macie moze jakies konkretne nazwy uzywanych przez was preparatow chodzi mi o jakies naprawde dobre nie chcial bym wymontowywac chlodnicy po raz drugi w sezonie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jeżeli chłodnica jest miedziana to polecam lutowanie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Koledzy wyżej mają rację najlepszym rozwiązaniem jest lutowanie-ale musisz ją jednak wymontować ^^ Klej jednak to nie to samo co lutowanie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyZ0    6

chlodniczka juz od wczoraj lezy w garazu, cholera gdzies nie doklanie sciekla mi woda i musialo popekac... a u was w suprach tez dokola chlodnicy jest taka plandeczka taki fartuch??< od chlodnicy do siatki >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

Kup BAR`S Leaks Original bardzo dobry środek. U siebie w samochodzie tym uszczelniałem i trzyma już drugi rok. Dobry i tani. Kosztował chyba 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal89    0

W moim Z0-50 otwór po kraniku w chłodnicy zakleiłem poxiliną i 6 lat trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekvip99    18

My tez probowalismy lutowac chłodnice i kiepsko to szlo a facet chcial pare stów za polutowanie az wreszcie wzielismy klej do spawania na zimno i on idealnie sie rozprowadza i potem sam wyrównuje i tworzy ladna powloke i chlodnica trzyma jak nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kiepski majster a może sprzęt, bo jeżeli miedziana to bardzo ładnie to idzie, nie zawsze trzeba wymontowywać zależy gdzie jest przeciek. Kiedyś w ciągniku polutowałem bez wyjmowania.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj