Cichy94

Ursus C-360 / C-360 3P [wycena]

Polecane posty

milanreal1    319

myślę że możesz spokojnie zawołać ok 22tys.żeby było z czego spuszczać.spójrz na allegro i zorientuj się w cenach.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myślę że cena ok.19-19,5 tys to uczciwa oferta.Wiem coś o tym bo sam kupilem z Allegro podobny ciągnik kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

jeśli ja bym sprzedawał to wystawił bym za 20tys i jak coś spuścił do 19tys


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Myślę że cena ok.19-19,5 tys to uczciwa oferta.Wiem coś o tym bo sam kupilem z Allegro podobny ciągnik kilka dni temu.

ale parę lat temu inne ceny były.na moje ok ciągnik jest wart 20 tys a że ma tura to mu dodać jeszcze z 1-2 tys.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wartość towaru określa kwota ktora stanowi połączenie twoich oczekiwan z tym co oferuje kupujący.Oczywiście możesz żadac dowolną kwotę tylko musisz pamiętać że za 20 tys można spokojnie kupic mf 255 a to troszkę inny sprzęt.Za kwotę 20 tyś można nabyc zetora 6745 w zupełnie nie złym stanie, a przy odrobinie szczescia z turem.Pamietaj, że czas na sprzedaż jest kiepski,większośc potencjalnych kupców ma płótno w kieszeni ,a Allegro zawalone jest ofertami sprzedaży.Ale życzę szczęścia ,choć będzie Ci ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casejx95    0

Za ten ciągnik 17,5 do 18 tys.

teraz c-330 są w cenie

zależy ile Moto Godzin w jakich warunkach pracował

czy wszystko sprawne i silnik nie zarrznięty


Robie zdjęcia jedynie moich maszyn i ciągników !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

ciągnik jest w orginale. jak mam go sprzedac za 18tys to wole nim jezdzic az sie rozsypie bo za malowane i nie wiadomo jakie traktory dac 22 tys to ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

widać że zadbana ta sześćdziesiątka wiec możesz sobie policzyć spokojne jakieś 20 tyś


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

ja z ładowaczem wyceniłem go na 21800zł do negocjacji.myslicie ze to dobra cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

za ten sprzęt możesz 20 tyś policzyć, każdy kto będzie chciał go kupić będzie chciał coś ztargować, myśle że 18-19 tyś on pujdzie, ciągnik zadbany, ale ważne jest to ile ma mth i w jakim stanie techniczny są różne podzespoły, a co do tura, to jest najprostszy tur i to jeszcze na linke, więc on jest niewiele wart. policz se za ten sprzęt 20 tyśl. myśle , że to uczciwa propozycja.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

ma 5500 mtg była robiona tylko pompa paliwowa(uszczelniana) i wtryski a tak nic wiecej az sam sie dziwie ze nic wiecej odpukac ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

jesli skrzynia nie wyje a silnik nie bieze oleju to byl bym zainteresowany tą 360 3p ;) cichy jak jest naprawde???? moze dobijemy targu :)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
ja z ładowaczem wyceniłem go na 21800zł do negocjacji.myslicie ze to dobra cena??

myślę że to bardzo dobra cena.nie za wysoka nie za niska i jak coś będzie z czego spuszczać.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

JEDREK silnik nie bierze oleju w skrzyni nic nie stuka traktor jest tak ja mówi łem w bdb stanie cena na gotowo to ok 21.800 tys jak jestes zainteresowany to napisz ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

no jestem zainteresowany na powaznie. a w jakim wojewodztwie mieszkasz??? bo jak niedaleko to bym sie przejechal i obejzal sprzed na miejscu i bysmy wtedy potargowali ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

u nas gosci sprzedawał po remacie wszystko zmienione tylko stary blok to 29500 cenił a wzioł 29000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy za taką 3P wołają od 18-21tyś w zależności od stanu ta akurat nieźle wygląda więc taką kasę powinieneś dostać 20tyś tym bardziej że posiada Tura.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

za to to mozesz wolac tyle ile Ty chcesz ale tyle ile kupiec moze Ci dac to max 20tys. To zalezy na jakiego kupca trafisz. Bo jak ktos zarzada probe z kultywatorem w polu to wyjdzie wszystko. ALE max 20tys, tak jak post wyzej z tego wzgledu ze ma tura.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Ja w tamtym roku sprzedałem swoja za 18 tys była z kabiną :) . poniżej 20 tys to bym jej nie sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

ja na twoim miejscu dał za 23,5 tyś i opuścił za jakieś 22 lub 21tyś .. by była ucciwa cena zza naszego to dawali mi ok 24 tys nawet


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

napewno po nizej 21.50 nie zejde bo widziałem jakie są na allegro 3p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj