zetor14

Jaką szlifierkę katową wybrać

Polecane posty

zetor14    34

Witam. W niedalekiej przyszłości czeka mnie zakup mniejszej szlifierki kątowej. Chciałbym żeby miała 900-1400w. Jakiej firmy polecacie takie urządzenie?? Zastanawiałem się nad Boschem z niebieskiej serii lub jakimś De-Waltem ale chętnie zapoznam się z waszymi propozycjami :D :D

 

 

Pozdrawiam @zetor14


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

makita, dewalt, niebieskiego boscha nie kupisz do 500zł, zielony to szajs.

nic dobrego w tej cenie nie kupisz. Minimum 1000zł

Edytowano przez pawelec

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuz89    0

dewalt 1200 wat cos okolo 500zl mialem taki model zajechalem go po 4 latach ale tarcz to pod tysiac sztuk wypilowalem :D , kupilem boscha 800wat za 250zl i nie zabardzo na gwarancji 2 razy oddawalem w 1 roku , i ogolnie za slaby mysle nad kolejnym dewaltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GArgus    0

Ja bym proponował kpić jakąś tam za 80-100zł i wyrzucić jak coś padnie. Widzę, że tak sprawę rozwiązuje mój sąsiad, ślusarz-spawacz z zawodu ( prywatnie również tym się zajmuje) i ma zawsze dwie pod ręką, dzięki czemu czy tnie czy szlifuje nie musi zmieniać tarczy- moim zdaniem to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Ja jednak wolałbym, żeby była to szlifierka niezawodna, która nie padnie mi w czasie pracy. Jestem zdania żeby nie kupować przysłowiowego bubla tylko kupić raz, a trafnie mimo większych kosztów.

@arbuz89 jakiego ty miałeś tego boscha za 250zł?? :o pewnie tego z zielonej serii a też mi sie obiło o uszy że to słabe sprzęty :)


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

Kolego kiedyś to przerabiałem kupowałem szlifierkę za 50-80 zła potem wywalałem ale niestety, jednak to były duże koszta, teraz kupiłem Bosch gws 24-125CIE

http://allegro.pl/bosch-szlifierka-katowa-gws-14-125-ci-kurier-10-zl-i1845161329.html

jestem bardzo zadowoly z niej, i nie to co pisze na tych tanich szlifierkach 1400W :lol: a ma może z 500 W, ten Bosch jest dużo mocniejszy i co najważniejsze można do niej kupić części :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My mamy Skila 9345 jak się nie mylę, cena trochę ponad 200zł. Jak na razie przez okres trzech lat zużyliśmy ok 180 tarcz. Awarie, urwał się przewód i wymienialiśmy łożyska. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z tej kątóweczki, lekka, wygodna warta swojej ceny. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkubota9    0

Jeżeli chcesz coś dobrego na lata to polecam Ci szczerze narzędzia firmy Hitachi sam posiadam szlifierkę bodajże G13SE2 juz ponad 5 lat przed nia miałem blackdecker'a z 100zł z rynku po 2 miesiącach padła przekładnia a ta chodzi jak nowa po tylu latach i budowach na których była. I mogę Cie zapewnic ze nie zawiedziesz sie na tym sprzecie http://allegro.pl/hitachi-g13se2-szlifierka-katowa-125mm-1200w-i1848413050.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Witam. A ja mam do was pytanie nie tak dawno kupiłem szlifierkę i wiertarke firmy Ferm koszt około 150zł za szt. Słyseliscie moze o taj firmie a jak tak to co o nich słyczać a moze miał ktoś stycznasc z tym sprzetem?

Z góry dzieki za odpowiedz... Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Właśnie o Metabo i Hili słyszałem nie najlepsze opinie. :( :( Najbardziej przekonują mnie marki Dewalt, Bosch i Makita. @Przemko też miałem styczność z niebieskim Boschem to naprawdę dociskałem ją konkretnie i jej nie zatrzymało. :lol:


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

szlifierki kątówki służa długo jeśli pracują swoim rytmem i nie należy ich dociskać ja tam mam Matrix 1050watt i służy mi za 120zl złużyłem już ze sto tarcz i na razie jeszcze chodzi posiada 2letnią gwarancje a Ferm słyszałem że tak szybko nie wymieńkają ale to jest amatorska i należy jest zaliczać do grupy profesjonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

To ja też polecam Boscha niebieskiego, sam taką posiadam już kilka lat, swoje zrobiła i na razie zero awarii, nie licząc tego że sam sobie przeciąłem kabel kilka dni po zakupie :):P

 

Tylko radzę kupować w autoryzowanych sklepach a nie na bazarze.

Edytowano przez jendrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ja wszystko mam celma i bosch, sprawdzone marki, w razie uszkodzeń części dostępne w 100%, jednak te marki kosztują więcej niż 500zł


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basior    7

Metabo hitachi albo makita polecam najlepsze z najlepszych mam i uzytkuje codziennie nie zawodne maszynki naprawde.

 

Pozdrawiam Basior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Ja kupiłem 2 szlifierki firmy Makita i jak na razie jestem z nich zadowolony.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabareciarz    0

Ja też mam Celmę już od jakichś zamierzchłych czasów i jestem bardzo zadowolony. Moja nie zepsuła się jeszcze i nie wygląda jakby jej czas się już zbliżał. Szkoda, że narzędzia tej firmy są tak mało znane i tak rzadko się o nich mówi, bo produkują naprawdę profesjonalne, Polskie narzędzia od wielu wielu lat nieprzerwanie na najwyższym poziomie.

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj