maly2000

845 XL - poziom paliwa i opis bezpieczników

Polecane posty

maly2000    5

Witam!

Własnie zakupiłem Case 845xl z 1990 roku i potrzebuje pomoc od użytkowników.

Otóż wskaźnik nie pokazuje stanu paliwa tylko po załączeniu zapłonu od razu wskazuje pełno, zauważyłem na zbiorniku, że coś kable z wtyczkami jakoś się rusza, wie ktoś może jak to jest rozwiązane i jakby to naprawić?

w katalogu części widziałem, ze na osłonie instalacji przed kierownicą od spodu jest naklejka z opisem który bezpiecznik od czego niestety u mnie tego nie ma. Jeżeli ktoś to posiada prosiłbym o zdjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

jezeli idzie zegar do konca to najprawdopodobniej nie ma masy albo jest zle podlaczone przy kostce przy zbiorniku lub plus zwiera z masa sprawdz polaczenia popraw ale jezeli piszez ze sie ruszaja kable to mysle ze to jednak masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly2000    5

to bardzo możliwe, ze to wina masy bo panuje tu trochę chaos z elektryka i powoli trzeba ładu dochodzić, jutro sprawdze i dam znać czy pomogło!

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, mianowicie nawiew w kabinie działa, ale tylko przy wyłączonym zapłonie.

Edytowano przez maly2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

W 856xl mialem rozwalony czujnik od poziomu paliwa ale to da sie naprawic wystarczy to rozebrac i dobic młotkiem ta wskazówke bo lubi sie poluzowac (chodzi o czujnik w baku) obrotomierz też mi nie działal ale udało mi sie go naprawic ale nie wiem jakie obr powinien wskazywac na biegu jałowym na wolnych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly2000    5

tylko, że aby się dostać do tego czujnika to pasuje koło tylne odkręcić, jak będzie więcej czasu to się zajrzy. zobaczę jakie u mnie są obroty i Ci dammat napisze

 

dammat u mnie obroty na biegu jałowym oscylują w okolicy 1050

Edytowano przez maly2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

u mnie ta wskazówka całkiem spadła jakby z tego "uzwojenia" i cały czas pokazywało pełny bak ja sciagnołem to bez ściągania koła, I jak naprawiłeś to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly2000    5

nie zrobiłem jeszcze, bo nie miałem czasu. ponadto zauważyłem, że przewody są nie podłączone, pod kabina zwisa kostka i teraz nie wiem gdzie to ma być podłączone

 

No wskaźnik paliwa zrobiony, ściągałem prawe koło, bo uszczelniacz wymieniałem i od razu to się załatwiło. urwany był kabelek od pływaka, ponadto po drugiej stronie kabiny rozłączona była kostka w trudno dostępnym miejscu.

 

Teraz chciałbym zapytać gdzie się sprawdza poziomy olejów. silnik wiem, tylny most sprawdzony, gdzie do skrzyni?

Edytowano przez maly2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rival1120    0

Hehe, widze, że ze sprawdzeniem oleju w skrzyni każdy ma problem, po lewej stronie skrzyni zaraz za drabinką jest śruba na klucz 27 lub 32, odkręć ją i olej ma sięgać mniej więcej do tej śruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly2000    5

Dobra panowie mam do was kolejne pytanie!

Czy w tym ciągniku jest jakaś regulacji wydajności hydrauliki pomiędzy podnośnikiem i hydrauliką zewnętrzną( czyli również turem)? Pytam, ponieważ trochę wolno mi podnosi podnośnik, tur również mógłby chodzić szybciej i nie wiem czy to po prostu tak mają te ciągnik, czy jest słaba pompa czy może jest gdzieś jakaś regulacja a nie mogę znaleźć. kiedyś się spotkałem, iż było pokrętło gdzie się przestawiało albo na hydraulikę albo na podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek2    0

sprawdż masę zegarów jest to śruba obok bezpieczników z lewej strony ,u mnie skakały oba wskażniki po na smarowaniu i oczyszczeniu pomogło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek2    0

Proszę o pomoc .Kupiłem Case IH 845XL i mam problem . do czego służy dżwignia znajdująca się z prawej strony fotela operatora taka krótka. Z góry wielkie dzięki.

 

Nie pisz posta pod postem, tylko edytuj poprzedni !!!!!

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parcho1988    2

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12- każdy chyba wie, 13-blokada tylniego mostu 14- pół biegi, 15-napęd przedni załączanie, 16-?? 17-wałek WOM załączanie, 18-27 każdy wie, 28-29 podnoszenie i opuszczanie podnośnika, 30- regulacja prędkości upuszczania i podnoszenia chyba, 31 nie widzę dokładnie 32-hydraulika zewnętrzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacentylog    0

a ma ktoś opis bezpieczników??bo nie działają mi światła z lewej strony (z tyłu i przód przy drzwiach - kierunki działają) Badałem miernikiem to w ogóle prądu nie ma:/


Porządek musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj