IGL

Agregat uprawowy 2,1m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pasiu66    18

Nie słuchaj kup 2,1m będziesz szybciej jeździł i efekt uprawy będzie. Przy biernym liczy się prędkość, bo co z tego że kupisz 2,4 czy 2,8 jak na dwójce będzie ledwo ciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z agregatem 2,4m da radę jeździć na 4 biegu po równym polu?

 

Na 3 biegu to tak ale o 4-ce zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
check    0

Chciałem zakupić agregat 2,1m do C-360.Czy bardziej odpowiedni do tego ciągnika będzie

z wałkami lekkimi jak na zdjęciu nr 1 czy z wałem ciężkim jak na zdjeciu nr 2?

 

1148336.jpeg 1148337.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Bardziej odpowiedni to powinien być do ziemi jaką posiadasz a nie ciągnika którym będziesz to ciągać.

U siebie ciągam C360 pojedynczy wał strunowy Bomet z kultywatorem własnej konstrukcji o szerokości 2.5m.

Ciągnik bez problemu idzie na pełnej głębokości i maksymalnym docisku wału na 3biegu.

Edytowano przez Levis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

supermichał wiesz w jakim stanie ci przywiozą ten agret i talerzówkie to powinneś ustalić tam gzie kupujesz

 

check bardziej odpowiedni będzie ten nr,1 wiesz ten drugi może ci podnosić przód bo znaczny ciężar na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Panowie co wybrać co C330 na agregat uprawowy:

 

http://tablica.pl/oferta/agregat-ID3LZdt.html#d656156397 Na ciężkiej bronie z 2 wałkami

 

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-agregat-uprawowy-210-m-do-c-360-lub-mf-255-ID2v5w9.html#b127889cdf Czy na kultywatorze?

 

Ziemie od 3B do 6. Ten 2,1 nie będzie za duży do niego? Pola raczej bez górek.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Stanowczo na kultywatorze, mniej się zapycha i można użyć nie tylko do uprawy przedsiewnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Czy tak stanowczo to nie wiem, na wiosnę lepiej na bronie a jesienią ren drugi. Zależy jakie masz ziemie, wg. mnie to ciężko będzie o dobrą uprawę agregatem 2,1m i C330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co nie idzie jechać płytko? a jak zajdzie potrzeba głębiej to co zrobisz na bronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Agregatem musi być równo bardzo aby można było płytko uprawiać. Brony głębiej nie wciśniesz dlatego napisałem że tylko wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

może nie w temacie ale nie będę zakładał nowego tematu

czy ktoś miał styczność z takim wałem

http://tablica.pl/oferta/wal-posiewny-niemiecki-ID282Vw.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_term=active_dormant_customers&utm_content=criteo&utm_campaign=Pozosta%C5%82e+maszyny+rolnicze

chciałbym się dowiedzieć jaki efekt jest po nim bo myślę aby przed agregat jego dać


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj