Piechu

Zbiornik 1500-2000 do Ślęzy -gdzie kupić ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piechu    43

Witam Szanownych kolegów. Mam dla Was pytanie a mianowicie planuje w przyszłym roku małą modernizację swojego opryskiwacza (stara śleża ten z kanciastym zbiornikiem, ciągany). Chodzi mi o większy zbiornik gdyż w tej chwili posiadam 1000 litrów i dla mnie jest to zdecydowanie za mało a po za tym wieko nie zbyt dokładnie zamyka zbiornik przez co przy dziurach czy też przy wjeżdzaniu na pole często wylewa się woda. Czy wiecie może gdzie taki zbiornik można zakupić który by pasował na tą konstrukcje? czy 1500 czy 2000 l ? . Nie chcę zmieniać całego opryskiwacza, gdyż nie miało by to większego sesnu bo ten dobrze się spisuje jedynie zbiornik jest za mały. Mam nowe lance pompy też są ok. Bedę wdzięczny za każdy kontakt. Może ktoś z Was kupował zbiornik i ma jakieś namiary. Muszę zmienić ten zbiornik gdyż nietóre pola (w sumie 23) ha mam oddalone o 4 km i muszę jechać polną (pełną dziur)drogę. A drugie pytanie chodzi mi o dyszę antyznoszeniowe czy eżektorowe. Chce kupić jakieś gdyż ostatnie lata musiałem pryskać wieczorem przez co nie które zabiegi były przez to spóżnione i te czekanie na odpowiednią pogodę mnie dobijają. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qba1    0

w sumie ponad 50

 

To ja Ci powiem tak: Zbiornik 2000 napewno, oraz dysze eżektorowe. Przy tylu hektarach napewno wykorzystasz airmixy, ale są też fajne dysze polskiej firmy MMAT, jeśli chcesz więcej informacji to chętnie porozmawiam :) W doborze itd.

 

Pozdrawiam


bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek410    0

Popytaj na składnicach maszyn typu Agroma, Agromasz. Tam napewno taką beczkę dostaniesz ale ile to może kosztować to nie mam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qba1    0

Ja się jutro postaram czegoś dowiedzieć o zbiornik i napiszę na forum :)


bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qba1    0

Sprawdziłem, w katalogu, który mam, typowy do ślęzy jest 1000L, cena około 1500zł, większych nie ma, ale mogę się dowiedzieć czy będą pasować. Z tego co patrzyłem to koszt 1500L to około 3500zł, a 2000L to około 3700zł

Edytowano przez Qba1

bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

To prosiłbym o namiary, gdzie takie końcówki można kupić i na co powinienem szczególnie zwrócić uwagę. Chciałbym kupić porządne gdyż nie chciałbym kupić czegoś taniego=tandetnego. Wolę dołożyć trochę kasy i czerpać przyjemność z patrzenia jak przy wietrze mogę sobie pryskać, gdyż nie raz musiałem zjeżdżać z pola z powodu silnego wiatru.

 

a co do zbiornika to przecież wazie czego mógłbym trochę zmodyfikować konstrukcję przedłużyć i poszerzyć Nie jestem spawaczem ale pewne umiejętności mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qba1    0

Napisałem Ci prywatną wiadomość :) Przeczytaj i czekam na odp


bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj