arturektdi

problem z hydrauliką john deere 3050

Polecane posty

arturektdi    5

Witam mam problem z hydrauliko w john deere 3050 po zamontowaniu ładowacza podpietego pod erozłacza wytwarza mi sie silne cisnienie w obiegu az cieknie olej w najsłabszych punktach dodam ze mam nowy ładowacz hybramet. Gdy zamykam chwytak na max to az siłowniki kopijące unisą sie do góry o 2 cm., a gry kopjace wezne na max to te głowne unosza sie minimalne i po zgaszenie ciągnika operujac josticiem widac jak cisnienie schodzi z obiegu. Dodam jeszcze jeden przykład z prasa belujacą po zamknieciu komory wskaznik wypełneineia komory prawie nie działa i to napewneo ze trzyma te cisniene w siłowniakch.

\co może być przyczyną gdzie szukać rozwiazania . Prosze o pomoc


john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

JD ma układ hydrauliczny typu zamkniętego i takie wpięcie ładowacza nie jest odpowiednie ogólnie wpięcie ladowacze na te ciągniki jest trudne ale nie niemożliwe


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Zrób swobodny splyw i ladowacz bedzie chodzil idealnie. Z tylu ciagnika jest taki korek na imbusa albo na kwadrat i tam podlacz przewod powrotu z rozdzielacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Dzieki bardzo za podpowiedz, dziś byłem w serwisie i gośc też to samo powiedział musi być szybki niezalezny spływ. :)


john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturektdi    5

Dziś podloczyłem niezalezny spływ z tyłu ciągnika w ta sróbke na imbusa i niestety wystapil problem tego typu że przewody całe sie trzesą i tur też przy jakim kolwiek podnoszeniu dodam że podnosnk tez sie trzesie. Wpiołem sie ponownie pod rozdzielacz i problemu niema co może byc przyczyna??/ Może przy zgaszonym caigniku opusciłem tura i powietrze sie dostało do obiegu. Sam juz niewiem.:(


john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spływający olej prawdopodobnie (jednak pod ciśnieniem)napowietrza olej zawarty w skrzyni,pompa zasysa takowy i podaje dalej.

Miałem podobny problem przy ładowaczu ,spływ był za wysoko i przerobiłem jak najniżej i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KonradP88    0

Witam wszystkich serdecznie i zwracam się z prośbą o pomoc. Posiadam john deere 3050 podczas pracy pękł mi cienki przewód który idzie przy chłodnicy do małego zbiorniczka zanim sie zorientowałem wyciekło mi sporo oleju przestało działać wspomaganie ładowacz przestał podnosić ogólnie cała hydraulika przestała działać zrobiłem przewód i uzupełniłem olej ale nic to nie pomogło ciągnik odpala chodzi normalnie ale hydraulika nie działa jedynie co wałek przekaźnika się kręci po załączeniu.... może ktoś wie jaka jest tego przyczyna? z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek87    0

Ja bym stawiał że ścieło klin z zaworze na wysokości filtra oleju w skrzyni tam chyba 32 klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volvohf    0
Dnia 29.03.2018 o 22:23, Groszek87 napisał:

Ja bym stawiał że ścieło klin z zaworze na wysokości filtra oleju w skrzyni tam chyba 32 klucz.

Proszę cię o kontakt. synek77.77@o2.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volvohf    0
Dnia 2.07.2013 o 22:34, KonradP88 napisał:

Witam wszystkich serdecznie i zwracam się z prośbą o pomoc. Posiadam john deere 3050 podczas pracy pękł mi cienki przewód który idzie przy chłodnicy do małego zbiorniczka zanim sie zorientowałem wyciekło mi sporo oleju przestało działać wspomaganie ładowacz przestał podnosić ogólnie cała hydraulika przestała działać zrobiłem przewód i uzupełniłem olej ale nic to nie pomogło ciągnik odpala chodzi normalnie ale hydraulika nie działa jedynie co wałek przekaźnika się kręci po załączeniu.... może ktoś wie jaka jest tego przyczyna? z góry dziękuję za pomoc

Co było przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dwaa9
      Część. Nagle przestała mi działać hydraulika. Po zgaszeniu i opuszczeniu podnośnika i tura. Teraz nic nie działa. Nie podnosi ani nie działa wspomaganie. Wom działa. Gdzie moze być przyczyna?
      Dodam jeszcze że olej jest, filtry wymieniane w tamtym roku. Myślę że to może być przednia pompa bo wcześniej stukała a teraz ucichło 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi
       
      Caps Lock!
    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj