same95

same silve 95 problem przy odpalaniu

Polecane posty

same95    0

Posiadam same silver 95 z rku 2007 i mam problem z odpalaniem poniewarz wczesniej palil na dotyk a teaz musi sobie troche pokrecic i potem odpala wie moze ktos co to za przyczyna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Albo filtry brudne- może trzeba wymienić filtr paliwa

Edytowano przez wojno33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Może świeca żarowa padła <_<


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz11    0

Witam ja też miałem podobnie przy silver 105 i okazało się że pękła spężyna w pompce zasilającej i schodziło paliwo do zbiornika z filtrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same95    0

rozmawialem z mechanikiem i powiedzial mi ze to sa wtryski wymienilem koncowki wtryskiwaczy ale nadal jest ten sam problem i jeszcze na dodatek zaczol mocno dymic na czarno wiec niewiem co mam robic (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

kiedy ostatnio wymianieles fitry i regulowles zawory?? po odpaleniu chodzi normalnie czy sie przydusza? kreci ladnie szybko czy slabo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same95    0

Filtry wymieniam co 250 mtg zawory tez sa ok a przy odpalaniu kreci szybko tylko tak jakby niedostawal paliwa ale po chwili zapala.ale na wolnych obrotach przez chwile chodzi tak nierowno pozniej normalnie a czasami na wolnych obrotach znowu gasnie

Edytowano przez same95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same95    0

nic tam nierobilem z zaplonem.ale uporalem sie juz z tym czarnym dymem:)juz jest ok tylko wlasnie to odpalanie nadal jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same95    0

wkoncu odstawilem mojego silvera do serwisu i okazalo sie ze pompowtryskiwacze siadly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jaki koszt naprawy?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Wszystkie pompowtryskiwacze były do wymiany?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Najlepsze jest to że SDF nigdy nie montowało pompowtrysków do swoich silników. Były pompy jednosekcyjne i normalne wtryskiwacze.

Można się domyślać, że właśnie pompki siadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same95    0

No Arku niech ci bedzie ze pompki <_<

no regnowali wszystkie bo mialy slabe cisnienie i od tego byl problem przy odpalaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

hmmm a jaki masz przebieg w swoim samiku ze juz siadly pompowtryski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

U mnie w moim same wczoraj mi sie zapowietrzył odpowietrzylismy go i kiedy chodził na małych obrotach lub kiedy sie go zgasiło to sie zapowietrzał i zeby go odpowietrzyc trzeba było troche przy nim pochodzic,I okazało sie ze membrana poszła,koszt nowej 250zł :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Membrana w pompce ? bo jesli tak to cala pompka kosztuje 130-170 zl a tu membrana cwierc tysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

No mombrama ale z sprezyna i ta guma,wszedzie dzwonilem i trzebaby bylo na nia czekac okolo tygodnia a ja zamowilem w rolmech z płonska i byla za 2 dni a ciagnik potrzebowałem juz bo musiałem prasowac

Edytowano przez kamilsame1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same95    0

ja mam 960 mtg jest to troche wczesnie jak na taka awarie i chcialem zrobic reklamacje na to w fabryce ale diler powiedzial mi ze niewarto bo to wina paliwa jest i mi nieuznaja reklamacji.gadal mi tez diler ze mial taki przypadek z zetorem 120 mtg i tez siadla pompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Witam, posiadam DF'a Agroplus 100 2006 r. na pompowtryskach i mam taki sam jak kolega z same silve 95.

Musi dłużej pokręcic rozrusznikiem aby odpalił, a jak odpali to obroty skaczą chodzi nie równo i trochę bardziej przydymia.

Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć czego to moźe być przyczyna to proszę o pisanie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

wiec co to jest pompowtrysk a pompa wytryskowa? wkurza mnie jak ludzie takie głupoty pisza o pompowtryskach w Deutzach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekr6    28

Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu więc podpiąłem się tutaj a mianowicie mam problem z moim lambo premium 1050. Otóż kiedy pojawia się  przymrozek i temp spada poniżej 0 to przy odpalaniu pojawia się problem a mianowicie ciągnik kręci a ale łapie dopiero p jakimś czasie i  początkowo tak  jakby cięzko chodził. Stąd moje pytanie czy to może byc swieca? Bo jak przekrece kluczyk na podgrzewanie i zgasnie kontrolka to świeca jest nadal zimna jak sie ją ręką dotknie a chyba powinna byc ciepła? Dodam że przy dodatniej temp powietrza ciagnik odpala na dotyk. A i  jeśli ktoś wie to jaka tam jest świeca zarowa czy płomieniowa? Bo jedni mówią zę taka drudzy że inna.  Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agroplusf75
      Ciągnik deutz agroplus f 75 sadownik świeci błąd T 72 T 77 i M2 co to może być
    • Przez domel27
      Witam 
      W moim nowym nabytku po odpaleniu i upływie kilku minut zapala się taka ikonka wiecie od czego ?

    • Przez piotrek7035
      Witam. Mam problem z Agrofarmem 420GS, mianowicie ciągnik jedzie po czym zaczyna przerywać i gaśnie. Wtedy wyskakuje błąd T103. Ten błąd jest od czujnika obrotów silnika, czujnik wymieniony na nowy, wszystkie wtyczki sprawdzone i dobrze łączą. Mimo to błąd dalej wyskakuje i ciągnik gaśnie. Czasami jedzie przez 20 min i zgaśnie a czasami w ciągu 10 min zgaśnie 4 razy. Ma ktoś może jakiś pomysł co mu może dolegać?
      Dodam tylko że ciągnik niedawno został zakupiony i od początku nie było z tym problemu. Natomiast był problem z pływakiem w zbiorniku bo po dolaniu paliwa wariuje ale po 2 dniach się normuje i pokazuje już dobrze. Czasami po zgaśnięciu ciągnika wyskakuje też błąd m11 czyli czujnik od temperatury paliwa.
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez LMB
      Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc: ile litrów oleju wchodzi do silnika Same Frutetto II 90 Turbo 2005. Traktor ma 5k motogodzin jaki polecacie olej: 10W40 czy 15W40 np. TURDUS. 
       
      Niestety w instrukcji obsługi nie ma informacji o ilości oleju.
      Dziękuję
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj