Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Denison    1

Chcialbym poznac ceny skupu i sprzedarzy siana. Przed handlem napewno sie przyda orientacja w cenach.


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Za odpadowe siano bela 40zł we wtorek 50 sprzedałem.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Ja sprzedawalem 120x120 po 20zl w ubieglym tygodniu.


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

My sprzedajemy sianokiszonkę za 60 zł mam jeszcze z 500 balotów na sprzedaż w Wielkopolskim A siano po 50 zł suchutkie z wiaty. Lub też zamieniam na suchą słomę. Baloty oczywiście 120x120 bardzo mocno zbite. Siano waży niecałe 200 kg a sianokiszonka od 380-500 A czasem się trafi z dołka co ma 700kg. Chętnych zapraszam na priv. No ale ja 20 ja po 35,40 ale jakiej jakości ? Mokre, suche, Jeszcze deszczu nie widziało ?

Edytowano przez MrValterka

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol012011    1

Po 25zł pierwszej jakości wiem bo sam kosiłem,przewracałem,grabiłem i prasowałem.A kupóje od gospodarza u którego pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

Ja sprzedaje suche ze stodoły po prasie sipma z569/1 po 60zł/szt, tylko ze siano jest super jakości i nie spadła nań kropelka deszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3004    0

My sprzedajemy sianokiszonkę za 60 zł mam jeszcze z 500 balotów na sprzedaż w Wielkopolskim A siano po 50 zł suchutkie z wiaty. Lub też zamieniam na suchą słomę. Baloty oczywiście 120x120 bardzo mocno zbite. Siano waży niecałe 200 kg a sianokiszonka od 380-500 A czasem się trafi z dołka co ma 700kg. Chętnych zapraszam na priv. No ale ja 20 ja po 35,40 ale jakiej jakości ? Mokre, suche, Jeszcze deszczu nie widziało ?

 

To siano masz około 250 zł/tonę.

Edytowano przez mario3004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

20 zł za bele siana???? :lol: :lol: :lol: ja za same zbelowanie + siatka biorę 18zł To chyba ktoś sprzedaje tak jak u mnie sąsiad za flache worek zboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Skoro w okolicy jest taka cena wiec nie bede wyglupial sie i jej podnosil. Komus brakuje podstaw przedsiebiorczosci. Jesli maja mi zgnic to wole sprzedac po tyle co wszyscy.


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

panowie dostałem propozycje, otóż gospodarz przeszedł na rolnośrodowiskowe, i będzie siał kwalifikowany materiał trawy z wsiewką z motylkowymi, i on chce tylko dopłaty, i proponuje czy nie zechciał bym sobie zkosić i zebrać tego, 16 ha, część bym skarmiał dla swojego bydełka, a część bym chciał sprzedać, i pyt. po ile bym mógł policzyć za bele 120x120 z tej mieszanki siana, ile sianokiszonki, i kostki siana po z-224 , chodzi mi oto czy coś by wypadało więcej policzyć, z tego względu, że to będzie z trawy z wsiewką z motylkowymi z kwalifikowanego materiału????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol012011    1

Jak zbieżesz bez deszczu dobre sianko to tak 50-60 zł za belke a za sianokiszonke jak dobra trawa to nawet 100zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert9595    4

ja sprzedaję siano kostka 25zł/100kg i sianokiszonkę po 80zł/ belka 120x120 jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać

w. mazowieckie. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2458

Witam.Koledzy zakontraktowałem 2,5 ha lucerny na ziarno i mam pytanie;Pierwszy pokos chciałbym sprzedać na pniu(brak własnej hodowli) i nie wiem ile za to wołać,żeby się nie wygłupić.Prosze o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj