jaro11

tytan 11 lub 13 czy wielton 9t 56 tys netto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro11    0

Jak myślicie co lepsze bedzie prosze o wypowiedzi urzytkowników dz :D ieki z góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz34    0

Witam, Testowałem Wieltona 9 Ton, 4 walcowym wywieźliśmy nim 700 ton Obornika z głębokiej ściółki ładowanym łyżko-krokodylem manitou, w takim przebiegu wyszedł bez awarii i myślę ze za tą cenę Nic lepszego pan nie kupi,Ma fajny resorowany dyszel, poza tym zrobił jakieś 7 tys km w transporcie, 2 walcowym woziliśmy tylko kukurydzę z pola, jakieś 500ton i też bez awarii,No i farbę maja zajebistą w ogóle się nie ściera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

Gdzie brałes go na testy na ile dni dali go. czy szeroko rozrzuca obornik???

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz34    0

Testy Były w okolicach Sieradza w woj Łódzkim. Miałem je 3 miesiące, 4 walcowy rozrzuca na około 7metrów a 2 walcowy na około 8,9metrów. chodziły przy Case Puma 125 i Case Maxxum 110 MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil93    1

Ja posiadam Tytana 11 i jestem z niego zadowolony oprócz tych kół które on ma(17x50x500);( na dość mokrym terenie się zapadają trochę i się pcha przed nimi;/ ciągam go case 125MC i wywiozłem już parę set ładnych ton gnoju i kukurydzy. z pracy aparatu jestem jak najbardziej zadowolony:) rozmyślaliśmy na wymianie tych kół na takie jak w Tytanie 13 bo czasami nie za ciekawie było;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro11    0

Ja też rozmawiełem z dealerem na temat kuł od tytana 13 do 11 jest możliwość w 11 są za małe :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma rozrzutnik Tytan 11 i nie narzeka. Wielton nie dawno robi rozrzutniki dlatego nie kupiłbym go bo mają krótkie doświadczenie w robieniu tej maszyny.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wielton od marca drożeje za podstawę będzie 70 netto + adapter pionowy 2 bębnowy 4150 netto wydaje mi się że nie nasprzedają tego dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

z fabryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja złożyłem wniosek na 9 ton, a z tego co widziałem na stronce wieltona to zmienili na 10 ton, myślisz że dało by radę załatwić żeby to było 9 ton na papierku?? (oferta zawyżona sporo tak że w cenie się zmieszczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj