Polecane posty

adikpl1    257

Nowa seria została zaprezentowana podczas targów EIMA, ma zastąpić obecną T4000 DeLuxe

Miejscem produkcji ma być Ankara, Turcja.

Modele: T4.55 T4.65 T4.75

Silniki 4 cylindrowe FC5 3200 turbo intercooler Tier IIIA,

przekładnia mechaniczna 12x12

Niedługo także modele T4.85 i T4.95 ze skrzynią HI-Lo i opcjonalnie osią super steer

 

t70885_dscf0034.jpg

t70886_dscf0035.jpg

t70888_dscf0037.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dla mnie maszkara. tongue.gif Wychylna kolumna jedynie fajna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

znów ja jestem zwolennikiem NH, a ciągnik bardzo fajny, ale wajcha od biegów jest za nisko i złe miejsce ma tablicę od rejestracji...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Z paszczy bardzo ładny o wiele ładniejszy od t4000 deLuxe :P Ale rzeczywiście wajcha od biegów jest ciut za nisko


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Maska i lampy z tyłu całkiem fajne, kabina średnio ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

tylko tak jak już pisałem miejsce na tablicę rejestracyjną trochę jest za wysoko i w niektórych pracach może utrudniać widoczność... fajnie jakby tablica była na dachu kabiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

wie ktoś ile takie cudo kosztuje?? powiedzmy najsłabsza wersja??

mi nie podoba się tylko miejsce produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Ładnie się prezentuje, a ten czerwony to Case?

Wiadomo już kiedy będzie w sprzedaży?

Edytowano przez mariox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentczor    0

Na razie w cennikach jest tylko t7/t8

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

kiedy bedzie w Polsce dostepny ? wszystko rozegra się cena na serie T4 a powina być tańsza od TD a wie ktoś jak jaka bedzie nowa seria TD5, T5 i T6 prawdobodobnie w tym roku Hanowerze ma się pokazać nie wiem czy to prawda ale beda miały silniki tier 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

będą droższe od TD a nawet może i od t5000, jest to dość skomplikowany ciągnik specjalistyczny, sprawdźcie sobie ceny obecnych ciągników z serii T4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj