60tka3p

Dobre rady na temat Deutza (od was)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczepek2    11

Nie dolewaj tutaj oleju innego niż masz w skrzyni biegów, bo wbrew pozorom olej hydrauliki i skrzyni biegów to najprawdopodobniej ten sam olej mieszający się ze sobą w czasie pracy. Dolejesz inny - zrobi się piana i do wymiany masz 80 litrów po min. 10 zł plus filtr za kilkadziesiąt zł.

Rozbierz osłony silnika i umyj dokładnie myjką ze środkiem myjącym żeberka cylindrów i głowic, żeby nie były zasyfione - wtedy będziesz miał dobre chłodzenie i wskazówkę temp. w połowie zielonego nawet przy ciężkich pracach.


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

MójDx4.50 ma raczej odzdzielny olej w hydraulice i skrzyni, zapewne starsze Dx-y mają podobnie


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11

MójDx4.50 ma raczej(?) odzdzielny olej w hydraulice i skrzyni, zapewne starsze Dx-y mają podobnie

Też tak wcześniej myślałem, ale potem okazało się to dość kosztowne. Lepiej sprawdź dokładnie - może masz rację, ale w tej sprawie dobrze być pewnym na 100 %


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

A jaki ty masz model? coś nowszego? ja swoim ponad 800mth zrobiłem zaczepiając różne maszyny( z różnymi olejami) i nic się nie dzieje :lol:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

No czyki równiutko 100KM co do przebiegu to nie możliwe aby miał tylko tyle bardziej 10 500mth lub 20 500mth


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Przebiegu dokładnie nieda śie w nich sprawdzic ale można przypuszczac po niektórych elementach tj. pedał sprzęgła czy haki TUZ itp.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Mój Deutz Dx ma połączoną chydraulikę ze skrzynią... Dx chłodzone powietrzem nie posiadają sprężarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj