rolnik6920

Fendt Katan 65

Polecane posty

rolnik6920    43

Witam Agrofotowiczów.Ostatnio dowiedziałem się o sieczkarni od Fendta <_< ta sieczkarnia zwie się Katan 65 posiada silnik Mercedesa podajże v8 o mocy 650km.Przystawki oferuję nie jestem pewien lecz chyba firma Krampe co o niej sądzicię ? wg mnie trochę za mało km jak na sieczkarnie o takich gabarytach :)

A teraz może foto ;)

Picture%20082.jpg

396698-katana-65-fendt.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=z3yQecMMUig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Faktycznie trochę za mało mocy jak dla mnie zależy z jakim chederem. Pierwszy raz widzę sieczkarnie fendt:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Hmm a ż nie wiem jak zacząć noyto może od tego :przynajmniej o ile ja się orjętuje to krampe produkuje przyczepy o przystawkach do sieczkarń nie słyszałem a wydaje mi się że katana ma heder cempera i silnik nie ma mocy 650 koni tylko 653 konie i z ciekawostek dodam że ma katalityczną redukcje spalin (SCR) i amortyzowaną tylnią oś i najwiękrzą średnice bębna tnącego która wynosi o ile się nie myle 770mm

A jeśli chodzi o ilość km to jak dla mnie to i tak jest kosmos.

I przynajmniej jeśli chodzi o mnie to niezbyt mi się podoba tunel wyładowczy taki sam na całej długości chodzi mi o przekrój np krone czy nh ma większy przekrój z początku a mniejszy pod koniec (bardziej mi się to podoba > mniejsze prawdopodobieństwo zapycgania się ) albo dzielony tunel tak jak ma claas można wstawiać przedłużki dzięki którym wydłuża się ten tunel no ale na dobrą sprawe to co jest to raczej nawet nie jest prototyp tylko demonstrator technologi katana ma wejść do produkcji dopiero za kilka lat o ile się nie myle , bo teraz to są tylko testy.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

kurde i ja się pomyliłem bo zawsze myslałem że kemper pisze się prze c a tu przez K Mój odnośnik


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj