farmersNHtd95d

Manitou MLT 629 problem

Polecane posty

Witam wszystkich

Mam problem odnośnie mojej ładowarki manitou 629 turbo. Mianowicie sprawa tyczy się jazdy, gdy jadę po równym terenie to ładowarka zwalnia, obroty silnika mam stałe ? :) Na początku myślałem,że to ten filtr za kabiną ale odkręciłem go i okazało się że ma nowy wkład. Trochę denerwuje taka jazda także jak by ktoś wiedział jak pomóc byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Czy ładowarka jest na gwarancji?? Jeśli jest to najprościej byłoby wezwać kogoś z serwisu. Nie będę pisał możliwej przyczyny bo jej po prostu nie znam.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Nie wiem jak tam jest ale nieraz w JCB jak czytałem to jakiś koszyczek (jakby filtr) w skrzyni się zapychał i różne rzeczy się działy z jazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie ktoś miał do czynienia z firmą widlak z Gliwic? Wiem,że prowadzą oni naprawy ładowarek. W Google nie ma żadnych opinii o tej firmie. Dojeżdżają do klienta, pisałem do nich e-mail to za godzinę pracy wołają 160 złotych, co sadzicie o tej cenie ? Nie jest zbyt wysoka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana. Okazało się ,że nie jest zalany olej( Schell donax tx). A na dodatek było go mało, stan sięgał do miarki ale poziom min. jest 3cm nad początkiem listwy , znaki na miarce są słabo widoczne i dlatego myślałem że jest ok. Nawet bym nie wiedział ale z agro-serwisu Grzegorz mi powiedział co może być mały stan oleju. Pozdro i dziękuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie znów mam problem z ładowarką tym razem coś elektryka chrzani.

Mianowicie ostatnio wywoziłem obornik od byków i gdy wysunąłem teleskop, żeby wyżej wykiprować. Nie mogłem już go schować i tak został mam teraz wysunięty na metr :( . Nawet nie słychać żeby pompa pracowała jak nacisnę przycisk, jak sądzicie co mogło się stać ?

 

PS. Przepraszam moderatorów, że napisałem post pod postem ale nie wiedziałem jak z edytować poprzedni post aby pokazała się dzisiejsza data.

Edytowano przez farmersNHtd95d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam

Nie mogę odpalić ładowarki na krotko zapale ale przez stacyjkę nie stacyjka była wymieniana w lipcu także to nie ona. Pojawia się problem ponieważ na luzie na dźwigni rewersu świeca się światła cofania a nie powinny wiem ze można ja tylko zapalić jak jest na luzie i nie wiem ci może być przyczyna czy jakiś bezpiecznik czy cala manetka rewersu ? Jak sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartusik    0

Słuchajcie znów mam problem z ładowarką tym razem coś elektryka chrzani.

Mianowicie ostatnio wywoziłem obornik od byków i gdy wysunąłem teleskop, żeby wyżej wykiprować. Nie mogłem już go schować i tak został mam teraz wysunięty na metr sad.gif . Nawet nie słychać żeby pompa pracowała jak nacisnę przycisk, jak sądzicie co mogło się stać ?

 

PS. Przepraszam moderatorów, że napisałem post pod postem ale nie wiedziałem jak z edytować poprzedni post aby pokazała się dzisiejsza data.

Witam

czy rozwiazales Swoj problem z ładowarka bo ja mam podobny tylko ze ja mam wysuniety caly teleskop i podparty na nogach i nie dziala mi nic nawet wspomaganie kierownicy, tylko moge wysylac teleskop do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy rozwiazales Swoj problem z ładowarka bo ja mam podobny tylko ze ja mam wysuniety caly teleskop i podparty na nogach i nie dziala mi nic nawet wspomaganie kierownicy, tylko moge wysylac teleskop do przodu.

hmm ..ale ty masz zupelnie inna maszynę niz twoj rozmówca bo piszesz ze masz podpory w swej takze nie porównujcie swych usterek swoja droga pisz jąki mas zmodel to ułatwia podpowiedzi w twej usterce i dokladniej opisz swą awarię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan4321    0

mam problem z jazda w mlt 524 a mianowicie na 1 i 2 sile ma, na 3 trzeba dawac duzo gazu zeby jechala, a na 4 ma problem zeby sama siebie rozbujać. Obroty silnika nie spadaja  i sa wysokie a ladowarka ledwo sie toczy. Olej na miarce w skrzyni pokazuje ze jest nawet ponad stan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj