pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pronarek    2

potrzebuje kabine do c-360 i nie wiem jaka kabnie wybrac narazie nie bede jej kupywał ale warto sie rozejrzec temat zakładam dla wszystkich rodzajów kabin a ze ja potzrbuje do ursusa to zakładam to w dziale ursus ale jak bedzie wiele innych kabin to sie to gdzies przeniesie z góry za pomoc dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Tylko cholerka naglak nie ma na stronie zdjec swoich wszystkich produktow.....Ja bylbym zainteresowany kabina bllotniki i maska do 1222/12/01 [6 cyl. bez turbo] Moze wyjdzie mnie taniej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Kurde......Dzieki za pomoc [ne ogarnolem menu tej strony] A ktos inny takie cos produkuje? [kobina do ursusa 1224 1222 wiadoma 6 garow ]Moze chociaz sam dach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Sam dach to może w składnicy z cześciami będą mieli (jeśli mają maski to dach też może będzie).

Gdzieś widziałem (chyba w katalogu z PIRM'u) kabinę do U 912-934 komfortową (podobna jak w nowych 1234, 1634, 1934) tylko nie wiem czy oferta aktualna i czy będzie posować do 1222/1201, jeśli tak to cena może być extra!

Jutro postaram się znależ tego producenta.

 

A wogule to jaką masz obecnie kabinę?

Tą z cieńkim dachem czy z grubym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Cienki dach i najstarszej generacji maska , Jezeli byla by kabina jak w np1634 to zje****. z przypasowaniem mysle ze nie bylby problemu wkoncu od czego sa boszki i tym podobe instrumenta. Licze ze znajdziesz cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

jeszcze tylko fot brakuje .....Klima wypasik ze nie ma co mi bardziej odpowiadalaby ta od 1224 tylko ceny pewnie sa kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

M87 to kabinka jak w pierwszej serii U xx32/xx34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-U-R-S-U-S-    69

Z tego co wiem to jest jeszcze jeden producent kabin do U C-360 http://www.bartesko.pl/

osobiscie bym wybral kabine KOJA, bo Naglak, Szyszka, Bartesko, czy nawet Jan-Pol, produkuja prawie takie same kabiny, roznia sie szczegolami, a KOJA niedosc ze sie wyroznia wlasnym wygladem to jeszcze jest cala zabudowana, (chodzi mi o przestrzen z tyłu, nad podnosnikiem, malo tego, chyba tylko KOJA jako jedyna ja zabudowuje, tworzac w porownaniu do innych kabin naprawde szczelna kabine) i wydaje mi sie ze jest najlepiej wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

a mógł by jakis własciciel jakiejś nowej kabiny na c-360 mógł by porobic fotki z wnętrza itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

@Ursusc385 przeczytaj caly temat a pozniej pisz


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

dzisiaj byłem w sklepie z częściami do maszyn w łomży i ogłądałem kabinę naglaka do c360. miała zamontowane 7 lamp lusterka i błotniki ołożone materiałem. fajnie wygładała. właściciel sklepu krzyknął za nią 3750zl.

to dużo czy mało?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Bo ja wiem :( .

Ja jak kupowałem do MF'a w 2001r. to za kabinę bez błotników i lamp dałem 2500zł :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar1025A    0

Ja kilka lat temu kupywałem kabinę do C-355 z tapicerowanymi błotnikami i dachem, lusterkami, bez halogenów. Zapłaciłem 2200zł, wiec myślę ze teraz cena za twoja kainę 3750 nie jest zbyt wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj