Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janczar810    302

Witajcie

Szukam wiadomości na temat ciągnika New Holland TN65

a dokladniej jego moc wydajnosc pompy awaryjnosc itd. mile widzane komentarze posiadaczy owych ciagnikow

 

i jeszcze jedno na co zwracac uwage przy kupnie aby nie nadzic sie na dobita maszyne

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Temat przeniesiony do działu Ciągniki > New Holland


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junior01    0

Maszyna jest super, na kilku forach znalazłem info i użytkownicy są zadowoleni, przednia skrętna oś podobno jest bardzo przydatna.

 

kazik189

 

to nic że z Anglii. Jak zobaczyłem cenę 15 tysięcy to bardzo się zainteresowałem. Za taką cenę to można c-360 kupić, a tu ciągnik 10 lat z małym przebiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik189    0

licytowalem ten ciagnik i mnie przebili, a teraz do mnie napisal ze za 31tys moze oddac. Oczywiscie to jest oszust, prawdopodobnie zechce zeby wyslac najpierw pieniadze.

oto cytat z ostatniego maila:

"

Witam,

Ciągnik jest w doskonałym stanie i funkcjonują, nie ma uszkodzeń lub problemów.Mam tu firmę budowlaną w Wielkiej Brytanii, a my Nie potrzebuję już tego ciągnika. Maszyna została niedawno serwis i jest gotowa iść do work.Mechanically maszyna jest w bardzo dobrym stanie, jest jak nowa.

I powiem ci szczerze, że w tej chwili nie wiem, że ten problem może mieć maszyny. Otrzymasz wszystkie dokumenty, które należy zarejestrować. Dostawa będzie wolna.

Nie można znaleźć inne podobne urządzenia na internet z tej jakości i za tę cenę.

Jeżeli maszyna nadal zainteresowania proszę wysłać do mnie e-mail, więc może dać więcej informacji jak i proces zakupu / Eksport "działa dokładnie tak proste, jak to możliwe.

Dzięki!

"

 

 

Uwazajcie na takich!!!!!!!!!

 

 

 

nikt takiej maszyny w takim stanie nie sprzedaje z takim pospiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junior01    0

Tak - transakcja niby escrow, ale 25% wpłacasz, suma wiec niemała. Ponoć umowy itd, ale średnio mi się to widzi. Anglik, a sprzedaje na Polskę zamiast na miejscu. Zainteresowany to pewnie każdy by był po tych pieniądzach.

 

Jeden z maili:

 

Witam,

 

Jeśli chodzi o zainteresowanie na moim komputerze Chcę powiedzieć wam, jak chcę przystąpić do transakcji. Sprzedaży będzie zarządzany przez towarzystwo żeglugowe.

W ten sposób Program Ochrony Zakup prac:

1) Proszę podać informacje wysyłki (imię, nazwisko i adres), numer telefonu.

2) Po i będzie miał swoje dane i pójdzie złożenia maszyny na przedsiębiorstwo żeglugowe, a otrzymasz powiadomienie od spółki informacji na temat transportu, śledzenia i płatności. Pojawi się też umowy sprzedaży.

3) Będą nam e-mail z form, które są niezbędne dla naszego postępowania.

4) Po i będzie e-mail z numerem przesyłki będzie musiał dokonać płatności na rzecz przedsiębiorstwa żeglugowego.

5) Będą one dostarczyć urządzenie do dokładnego adresu, miasta.

6) otrzymam pieniądze od towarzystwa żeglugowego, dopiero po otrzymaniu potwierdzenia maszyny i zapoznać.

7) czas dostawy: 7 dni.

oddam transportu.

.10 Technik inspekcji Dni maszyny.

10 dni po zakończeniu czasie kontroli, należy podjąć decyzję o:

Jeśli nie jak maszyna w ciągu 10 dni będą się tego z powrotem i oddać płatności wysłane. Żadnych innych opłat, nie ma podatków.

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Nie rozumiem tego kolesia co sprzedaje ten ciagnik

 

liuknijcie na maila od niego z dnia

 

24lipca!!!!

 

 

"Ogłoszenie jest poprawny i nadal dostępne, a cena jest 3500 GBP. Mam tu firmę budowlaną w Wielkiej Brytanii, a my Nie potrzebuję już tego ciągnika. Maszyna została niedawno serwis i jest gotowa iść do work.Mechanically maszyna jest w bardzo dobrym stanie, jest jak nowa.

I powiem ci szczerze, że w tej chwili nie wiem, że ten problem może mieć maszyny. Otrzymasz wszystkie dokumenty, które należy zarejestrować. Dostawa będzie wolna.

Nie można znaleźć inne podobne urządzenia na internet z tej jakości i za tę cenę.

Jeżeli maszyna nadal zainteresowania proszę wysłać do mnie e-mail, więc może dać więcej informacji jak i proces zakupu / Eksport "działa dokładnie tak proste, jak to możliwe.

Dzięki!"

 

26lipca (CZYLI DZIEN PO LICYTACJI NA ALLEGRO KTOREJ NIE WYGRAŁEM A KOLES PISZE DO MNIE !!!!)

 

 

Witam,

Ciągnik znajduje się w Wielkiej Brytanii i zostanie wysłany tutaj. zapłacę za wszystkie podatki dostawy do Twojej lokalizacji. Daj mi znać, jeśli nadal zainteresowany.

Dzięki.

 

 

----------------------------

 

Z tego co widze to maile sa kopiowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Przez translator przepuszczane są te maile :D

Koleś pewnie nie zna polskiego i tym się ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junior01    0

Tak, maile są kopiowane, ja dostałem taki: (26 lipca, przed 11 godziną):

 

Witam,

Mogę sprzedać maszyny nad wszystkimi Europie. Transakcja przejść escrow przedsiębiorstwo żeglugowe i będą one wymagać tylko 25% zaliczki przed dostawą. I będzie po złożeniu ciągnika do nich skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia transakcji i wszystkie szczegóły. Daj mi znać, jeśli zgadzasz.

Dzięki

 

Ale kanciarz. Niech przywozi do Polski, wtedy biorę za te 15 tysięcy :D

 

Myślałem, że to Polak który pojechał do Anglii i przyprowadza tutaj żeby zarobić, ale nie, dlatego spytałem dlaczego nie sprzeda na miejscu, bez bawienia się w przewóz, gdy na kasę trzeba czekać. Odpowiedzią jest chyba to zdanie:

 

" Mogę sprzedać maszyny nad wszystkimi Europie."

 

ZASTANOWIŁO MNIE JESZCZE JEDNO

 

Konto użytkownika który wystawiał od razu po aukcji zostało zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Witam ponownie,

Zwycięzca powiedział mi, że nie mają pieniędzy na opłacenie ciągnika i teraz chcę go sprzedać immeditely. Chcę powiedzieć wam, jak chcę przystąpić do transakcji.

Ciągnik jest w Wielkiej Brytanii ze mną Tak jak mówiłem w moim pierwszym e-mail.

Na dostawę (transport) ciągnika i płatności i chcesz używać firmy http://parcelforce.elementfx.com/ Transport, ponieważ jest najbezpieczniejszym sposobem zarówno do rozliczenia transakcji.

Oto warunki transakcji:

1) Jak tylko będę miał dane osobowe Zacznę od transakcji z firmą, będzie sprawdzanie dokumentów i historii ciągnika, i będzie płacić podatki i transportu i podpisze umowy sprzedaży.

2) Otrzymasz zawiadomienie od spółki informacji na temat transportu, śledzenia i wpłaty zaliczki w wysokości 30%.

3) Musisz potwierdzić wpłaty zaliczki w ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia i umowy sprzedaży, więc ciągnika może opuścić Wielkiej Brytanii.

4) Pojawi się ciągnika, w tym wszystkie wymagane dokumenty i klucze ciągnika w ciągu 5-7 dni roboczych zależą od lokalizacji, pogody i ruchu drogowego.

Po otrzymaniu ciągnika można zrobić raport w autoryzowanych dealerów lub jazdy próbnej na ulicach miasta. Jeśli jesteś zadowolony będzie zarejestrować ciągnika, na swoje nazwisko i po dadzą mi pieniądze.

Więc jeśli zgadzasz się z powyższych warunków prosimy o przesłanie mi pełną nazwę i adres kompletne (ulica, dom / numer mieszkania, kod pocztowy / kod, miasto / województwo i kraj), dowód tożsamości lub paszport, numer i numer telefonu, gdzie można osiągnąć .

UWAGA: W przypadku, gdy nie jesteś zadowolony o stanie ciągnika, firma zwróci się wpłacić pieniądze, a ciągnik powróci do Wielkiej Brytanii na mój koszt.

Dziękujemy za zrozumienie moich obaw dotyczących bezpieczeństwa i przepraszam za wszelkie niedogodności spowodowane I ty.

 

Chodzi!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

hmm ciekawe to co on pisze tutaj jest już 30% zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junior01    0

Niewiele rozumiem :D Napisałem mail z zapytaniem czy ma jeszcze NH :D Zobaczymy co Garry Keane odpowie :D

 

Edycja, czwartek godzina 5:20

 

witam,

Cena wynosi 3500 GBP, w tym stanie do Twojej lokalizacji. Jeśli zgadzasz się dać mi znać swoje imię i szczegóły dostawy i mogę statku ciągnika jutro lub pojutrze.

Dzięki

 

Czyli znów na sprzedaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj