agrofoto1

Wynajem warsztatu na godziny -Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrofoto1    24
Cześć, czy gdybyście mieli możliwość wynajęcia wyposażonego, ogrzewanego, warsztatu za opłatą, tylko na czas naprawy ciągnika to korzystalibyście z takiej usługi? Umawiacie się na termin, przyjeżdżacie, rozbieracie dedykowanymi narzędziami zamiast młotkiem i przecinakiem, ciepło i czysto a przede wszystkim bezpiecznie. Do tego biblioteczka ze schematami, normami i manualami, ewentualnie mechanik "na godziny" dostępny na miejscu. Ile takie coś musiałoby kosztować za godzine/dobę żeby było atrakcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na pewno nie mało, bo ciągle by coś ginęło, albo było popsute.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto1    24

Jak by wszystko wisiało na wierzchu, poukładane na tablicach to wystarczy rzut oka żeby sprawdzić czy wszystko jest. Z zepsutymi narzędziami odłożonymi ładniej na miejsce faktycznie mógłby być problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

niektóre wynalazki stoją miesiącami na warsztatach bo części nie ma także schody się zaczną jak ktoś weźmie taki warsztat wynajmie , rozgrzebie na 3 części traktor i się okaże że trzeba czekać za częściami a stanowisko zajęte na nie wiadomo jak długo i wtedy wyjdzie więcej do zapłacenia jak traktor wart. istnieją takie warsztaty ale dla osobówek , tam naprawy bardziej przewidywalne i zawsze w razie co można koła zarzucić i sama budę wypchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pomysł jest fajny bo sam mam akurat ciągnik do zrobienia a garażu brak no ale niestety z realizacją mógłby być ciężko. Nigdy nie wiadomo co jest popsute np w skrzyni biegów aż się tego nie rozbierze a wiadomo jedne części przychodzą błyskawicznie a czasami jest tak że trzeba dorabiac bo już nikt tego nie produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Wydaje mi sie ze się nie sprzeda... jeśli ktoś potrafi grzebać to zamiast płacić za wynajem garazu kupi narzędzia. Uda sie bardziej usługa naprawy bo z komputerem większość na bakier a zwyklego ursusa nikt nie da na naprawe za miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Miałem podobną sytuację , kolega prosi mnie ażebym udostępnił warsztat bo musi w samochodzie pogrzebać a u siebie nie ma gdzie 

Stał z dwa tygodnie a po wszystkim to jakiś olej rozlany ,to zostawił płyn z chłodnicy zanieczyszczony olejem , jakieś butelki po piwie pochowane , itp więc to kiepski interes 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj