Theprzemo205

Upadły cyklop

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Theprzemo205    24
Witam wszystkich. Mam zamiar kupić cyklop. Jest to okazyjna cena ale stan maszyny jest zły. Wzrokowo konstrukcja jest ok. tylko problem tkwi w tym że jest całkowicie padnięty. Nie podnosi, nie obkręca się. Pompa niby się kręci (słychać że pracuje) Nie miałem doczynienia nigdy z taką maszyna. Od czego zacząć w szukaniu przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Sprawdź jaki olej jest w zbiorniku, przydałoby się zmierzyć manometrem ciśnienie w układzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theprzemo205    24

Jak zmierzyć te ciśnienie? Wgl muszę kupić manometr. Olej był ładny - jak nowy. Olej coś zaciągała pompa bo z pod rurki przy rozdzielaczu coś tam ciekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    26

jaki to wogóle cyklop jest to prosta konstrukcja pompa rozdzielacze i silowniki połączone węzami sprawdzaj doplyw ciśnienia najpierw do rozdzielacza a potem do silownikow jak bedzie się obracał wtedy mozna zmierzyć cisnienie chyba że pompa padnieta to nie ruszy z miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theprzemo205    24

Cyklop polski na pewno. Bardzo stary jest bo jeszcze z półokrągłą przeciwaga. Jak się mierzy te ciśnienie? Nigdy tego nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkkk    11

jak padnięty -nie kupuj.koszty remontu są spore. szukaj dalej.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2201    51

https://www.olx.pl/oferta/unhz-500-ladowacz-cyklop-CID757-IDCPgfB.html


taki mam do sprzedania jak coś. cena do negocjacji. sprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Filtry mogą być zabrudzone i efekt będzie podobny albo kostka przykręcona na przodzie ramy zatka.😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja mam całego na części jak coś trzeba wal śmiało da się wyjąć mój też z połokrągłą dupką był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię instrukcję i katalog czesci do CYKLOPA nowego typu z słownikiem górnym.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj