skok

Podnosnik zetor 12145

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
skok    1

Witam mam zetora 12145 ktory wspolpracuje z agregatem uprawowym 4,2 m posnosnik ładnie podnosi i opada ale jak tylko złoże agregat to już nie chce opuscic i dzieje sie to na rozgrzanym oleju przewaznie  pompa nowa rozdzielacz 2 lata tez był nowy jak ma ktos pomysł co morze byc przyczyna prosze odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Na jaką "regulacje" ustawiony jest podnośnik, na siłowej z bardzo ciężkimi maszynami mogą się takie cuda dziać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skok    1

Sa tam 4 pozycje na dwoch srodkowych sie tak dzieje a na dwoch skrajnych nie jezdze ale co jest przyczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati555    2

Witam mam pytanie w moim ursusie 1224 przetarł się przewód zasilający pompę podnośnika  idzie od pompy pod kabina  do podnośnika taki z metalową otoczką) czy muszę spuszczać olej ze skrzynie żeby go wymienić czy bez spuszczania normalnie go wymienię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    531

@hubertb a nie lepiej coś podpowiedzieć jeśli ma się pojęcie a nie odsyłać do czytania prawie 600 postów. Co do tej rurki to chyba masz na myśli zasilającą plecak, moim zdaniem nie trzeba spuszczać oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Filtry hydrauliki są dwa w tym jeden na ssaniu, przy wymianie tego na ssaniu spuszczam olej nawet tylko dla tego żeby nie sprawdzić czy to bagno. Podałem link bo w temacie mniej więcej raz na stronę pojawia się odpowiedź. W skrócie albo zawór pod siedzeniem się zakręcił albo trzeba odkręcić zaślepkę z tyłu i uderzyć w dźwignie. Ten plecak sporo waży i można przy jego montażu przygiąć kilka rzeczy które potem będą się właśnie tak mścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiu23360    5

chłopaki mam pytanko jeśli zakładam podnośnik czyli cały plecak na most i tam jest dźwigienka która wychodzi z mostu to ona musi gdzieś trafić w plecaku i do czego ona służy bo zdiołem plecak i teraz się zastanawiam jak to założyć i czy ta dźwigienka z mostu ma jakieś znaczenie przy plecaku na niej jest jakaś śróbka do regulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

1969 roku Gomułka oglądał uruchomienie produkcji serii ciężkiej teraz mamy 2020 rok i nadal ten ciągnik ma sekrety....

To dźwignia od miernika impulsu, potrzebna do poprawnej pracy na regulacji siłowej, nie wygłupiaj się i ściągnij sobie instrukcję choćby do 912 poczytaj na temat podnośnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Qba90
      Witam miesiąc temu zakupiłem John Deere 3350 wracałem na kołach Ok 20 km wszystko było dobrze. Wymieniałem wszystkie płyny na turdus i fusch utto mp wszystkie filtry na oryginalne i po wyjechaniu w pole i dogrzaniu się hydrauliki ucieka mi wspomaganie i tylni tuz. Na obecną chwilę mierzyłem tylko ciśnienie na szybkozłączach i na rozgrzanym pokazuje 200 bar mino wszystko hydraulika zewnętrzna na wolnych obrotach ucieka. Gdzie szukać dalej przyczyny 
    • Przez kamil2021
      Witam ostatniemu czasy nabyłem pokosówke i jest w niej duży problem z hydrostatem jak jedno koło mi skręca to drugie zamiast delikatnie popuszczać olej aby umożliwić skręt temu pierwszemu kołu stoi w miejscu przez co koło które skręca zakopuje się . Jak myślicie od czego zacząć ? 
    • Przez panmino
      Czołem, czy rozdzielacz ze zdjęcia można założyć do Belarusa 1025? Czy port N do łączenia szeregowego ma cały czas ciśnienie, niezależnie od pozycji pozostałych sekcji? Czy można podłączyć tam wąż od rozdzielacze tylnego podnośnika?
      ... zauważyłem po czasie, że to grupa Zetorów, nie potrafię teraz przenieść tematu, sorki...

    • Przez kamil14851
      Może ktoś mi doradzi odnośnie podnośnika. Podnosnik nagle przestał dobrze działać podczas orki. Zaczęło się od wyrzucania oleju zaworem odcinajacym a teraz podnosi tylko na wysokich obrotach ale po odjęciu obrotów od razu opada, po zakreceniu zaworu odcinajacego nic nie opada. Ciśnienie na pompie to 180 barów. 
    • Przez RolnikUrsus123
      Witam
      Mój wujek ma zetora 16245 i gdy zapnie coś np. pługi to podniesie lecz nie chce opuścić
      Podnośnik ma na siłownik
      Proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj