Andrzej24871

Jak sprawdzić poziom oleju w kemper champion 4500

Polecane posty

Andrzej24871    12

Witam , wytłumaczy mi ktoś jak sprawdzić poziom oleju w kemperze 4500? sieczkarnia claas jaguar 695 , patrząc od strony sieczkarni na dole są dwie śruby na dużego imbusa  jedena po jednej stronie druga po drugiej to jest wlew/poziom oleju czy tylko wlew ? a jeśli wlew to gdzie jest śrubka poziomu? no i od strony napędowej  od przystawki do sieczkarni z boku jest śruba to raczej wlew/poziom  ale za diabła nie moge znaleźć śrub poziom  czy wlewy do skrzynek od bębnów dużych bo do małych chyba znalazłem wlew bo do niej są odpowietrzniki przykręcone ale nie wiem gdzie jest poziom oleju? Pomorze ktoś ? no chyba nie zrobili tego tak że trzeba bębny zdejmować czy coś . Po złożeniu przystawki patrząc po lini napedowej od sprzęgieł kłowych na pierwszej przekładni kątowej też są jakieś duże śruby na imbus duży  , nie odkręcałem tego jeszcze....


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj