Sqowron

Jaka to szyba ?

Polecane posty

Sqowron    26

Potrzebuje szybę z uszczelką do tych drzwi z tej kabiny podeślę mi ktoś link bo nie mogę nigdzie znaleźć. Z góry dzięki 😉

20190412_165300.jpg

20190412_165236.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sqowron    26

o właśnie k to chodzi dzięki:)

A uszczelka jaka tam przychodzi?  bo są różne typy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

@PRIMO To że konstrukcja kabiny jest niczym nasza sokółka nie oznacza że wszystko jest to samo.

 

https://eszyby.pl/product-pol-124-szyba-do-ciagnika-C-360-kabina-czeska-stary-typ-drzwi-gora-lewa-prawa-58-uniw.html?gclid=Cj0KCQjwtMvlBRDmARIsAEoQ8zQiIjcG12dCKq4scLOoPZkXOxfqa2fXvrW3Q8ZvwwBzfNFc9G6vaGkaAkbnEALw_wcB    To jest do tej kabiny to Czeska Stary Typ żadna sokółka.Uszczelki wszędzie dostaniesz podpasują od takiej Sokółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez Tomek9a1
      Witam chciałbym się dowiedzieć jak powinna być zamocowana tylna dolna szyba. Mój ursus był kupiony bez tej szyby a chciałbym ją założyć tylko nie wiem jak bo niema tam żadnej ramki . Jak by ktoś miał fotki jak to jest zbudowane. Z góry dziękuje
    • Przez pawel03
      Witam Forumowiczów.
      poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj