wojcat

Koszenie z zamkniętym zbiornikiem, Lexion 530, 2007r

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojcat    2

Dzień dobry,

 

Czy możliwe jest koszenie z zamkniętym zbiornikiem lexionem 530 z 2007 roku? Nikt nie potrafi udzielić mi takiej odpowiedzi, gdyż nikt nie próbował. Ktoś wie może?


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

raczej nie bo się rura w zbiorniku nie rozłoży. rozumiem że chodzi o linię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w tucano też to przerabiam... zgłoś o podniesienie do zakładu energetycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel2606    34

ale w 530 chyba nie rozklada sie rura w zbiorniku dopiero w 550. Ja w 440 kosilem z zamknietym zbiornikiem a wiem ze 460 sie nie da

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Nawet w 460 da się kosić z zamkniętym zbiornikiem tylko nie wolno go rozkładać jak już jest zboże w zbiorniku trzeba najpierw wysypać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Liberacki
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem używanej sieczkarni jednorzędowej do kukurydzy.
      Bardzo proszę użytkowników takiego sprzętu o informacje na co szczególnie zwracać uwagę i jaka firme wybrać.
      Mam na oku sieczkarnie ,,KRONE" tylko ma inaczej jak wszystkie rozwiązany sposób podawania kukurydzy na wałki nie jest to wykonywane z przodu maszyny tylko po skoszeniu kukurydza przsyłana jest do tyłu za pomocą specjalnego podajnika i trafia od tyłu na leżąco do maszyny. Czy ktoś spotkał się z takim rozwiązaniem i czy ono jest dobre?
    • Przez mechatronik
      Zapowiedź nowości na ten rok. Zmodernizowany zestaw podsystemów z roku 2012 dla większości obecnie produkowanych kombajnów. Wygoda obsługi znana z kombajnów najwyższej półki teraz dostępna także dla tańszych maszyn.
       
      http://www.youtube.com/watch?v=Uzg_1SyF8GU
       
       
       
       
      YouTube farmin-poland.Tv
       
       
      Pozdrawiam
      RAPITRONICS
    • Przez MT1997
      Jaki jest koszt budowy chlewni na 50 loch, porodówki w systemie wannowym, odchowalnia prosiąt, miejsce dla tuczników itp. Wszystko na rusztach. Jaki by był koszt takiej inwestycji?
    • Przez Hiddenly
      Witam
      mam do was pare pytań
      Kiedy kosić maliny jesienne (mniej więcej zeby potem ładnie wyrosły)
      Ile cm zostawić maliny od ziemi(będę kosić tłuką)
       
      czy mozna je kosić jak bd mokro?
       
      z góry dziękuje za odp jak zły dział to przepraszam
    • Przez kris14
      Witam
       
      Mamy problem z w.w ciągnikiem. W dniu dzisiejszym padły w nim hamulce. Pedały wciskają się do końca, brak oporu, brak hamowania. Płyn w zbiorniczku jest, przewody odpowietrzaliśmy (może za mało? ale nie było widać poprawy). Pompki suche, nie mają wycieków. Po demontażu jednej z pompek zauważyłem że przy wciskaniu pedału w pompce tworzy się ciśnienie a przy puszczaniu pedału- podciśnienie- czy to prawidłowe zjawisko?
      Jeżeli nie pompki to jaka jeszcze może być przyczyna? Czy jest jakaś regulacja hamulcy? (czy może są samonastawne?) Gdzie jeszcze szukać przyczyny? Dodam że kilka dni temu zauważyłem że pedał hamulca można wcisnąć 'do końca' ale wyczuwalny był opór, hamulce działały.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj