Polecane posty

lukasczubak    0

W mojej stodole uszkodzil sie dach. Budynek powstal w 1958 i nigdy nie byl remontowany (z tego co mi wiadomo). Na dzialce znajduja sie 2 inne domy w stosunkowo sensownym stanie technicznym ktore aktualnie wynajmuje. Czy musze cos z tym zrobic? Jestem niechetny do jakichkolwiek inwestycji, szczegolnie ze ten budynek jest przeznaczony do rozbiorki. Moge to tak zostawic czy np. lepiej by bylo sciagnac cala dachowke, a moze jeszcze inne rozwiazanie? Budynek planuje rozebrac calkowicie za 3-5 lat, wiec przez ten czas stalyby mury i konstrukcja dachu bez pokrycia. Poszukuje rozwiazania ktore bedzie jak najmniej kosztowne finansowo i bezpieczne dla osob trzecich (nie mam ochoty aby ktos mnie ciagnal do sadu, szczegolnie ze na dzialce czesto sa osoby trzecie). Z gory dzieki ;')

Resized_20190314_163051.jpeg

Resized_20190314_163110.jpeg

Edytowano przez lukasczubak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ubezpieczenie jest na nim🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

ja tu widze ponad tysiac z ubezpieczenia obowiazkowego😛😛😛, podaj ile metrow dachowki uszkodzilo to ci policze ile aktualnie placa- u nas w poniedzialek konkretnie powialo, wlasnie wyplacaja odszkodowania, jak lecialy dachowki to sie obudzilem😢


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja znam takiego co jak wiatr wiał to stał z kijem na dachu i uczył latać dachówki 😂

Edytowano przez sumek666
  • Haha 3

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

patrzac ile za naprawe metra pokrycia dachowego placi pizetju-to byla bardzo dobrze platna robota😊, kurna ze tez o tym nie pomyslalem i uczciwie wyslalem prawdziwe zdjecia, 

w sumie to z kazdym ubezpieczeniem tak jest, gdyby mi caly dach zwalilo to bym nie zartowal, przy powodzi to ci co im puste piwnice zalej to sie smieja a ci co im domy podtopi to musza walczyc o godziwe odszkodowanie..........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasczubak    0
1 godzinę temu, jacus napisał:

ja tu widze ponad tysiac z ubezpieczenia obowiazkowego😛😛😛, podaj ile metrow dachowki uszkodzilo to ci policze ile aktualnie placa- u nas w poniedzialek konkretnie powialo, wlasnie wyplacaja odszkodowania, jak lecialy dachowki to sie obudzilem😢

watpie abym placil to ubezpieczenie, to cale gospodarstwo bylo wlasnoscia siostry mojej babci i ja to dostalem z racji bycia dobrym wnukiem ciotecznym jak mialem 12 lat, moi rodzice stwierdzili ze nie ma sensu abym przepisywal to na siebie z racji ewentualnych kosztow i takim sposobem od 8 lat place 0, aczkolwiek moge o czyms nie wiedziec bo wszystko robi za mnie ksiegowa. Szczerze to ostatni raz bylem tam 6 miesiecy temu i to tylko na kilka godzin takze nie mam pojecia o niczym. Jesli moglbys mi podlinkowac wytyczne ktorych uzywa PZU do wyceny to bylbym mega wdzieczny :")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarekvip99
      Mam w planach wybudowac garaz o powierzchni okolo 200 metrow kwadratowych w ksztalcie litery L z dachem jednospadowym. szerokosc garazu to 8 metrow i stad moje pytanie czy wytrzyma dach obciazenie sniegu? sciany pustak zuzlowy gdyz nie trzeba go obrzucac na poczatku ani nic i lepiej dac calego czy np 3/4 by wystarczylo? dach pewnie drzewo co metr krokwia potem laty i blacha trapezowa. a moze mozna z czegos taniej zrobic dach? blacha raczej by zostala ale np stal zamiast drzewa i co ile by bylo trzeba zrobic? w halach stalowych robia co 4 metry minimum nawet i do 6 metrow. ale czy stal nie drozsza niz drzewo? bylem zainteresowany tez hala stalowa ale najlepiej aby zgralo sie wszystko z moimi starymi budanki i jakos wygladalo wszystko razem to musi byc buden w ksztalcie litery L.
    • Przez matias95
      Witam.
      W gospodarstwie posiadam siewnik poznaniak 6 (2.7m) i chciałbym zamontować do niego redlice talerzowe i teraz do was pytania.
      1. Miał ktoś z taką przeróbką styczność?
      2. Czy jest opłacala taka przeróbka? (komfort pracy jest lepszy)
      3. Czy redlice "znanych" producentów można zamienić tańszymi zamiennikami, ale o podobnej jakości wykonania, lub można wykonać samodzielnie>
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam
      Chciałbym się zapytać zrobić aby ładowacz więcej kg podnosił. Niby powinien ok 1t dźwigać a 650kg max teraz podnosi. Ładowacz jest zamontowany na Zetorze 7211. Sprawdzałem ciśnienie na wyjściach hydraulicznych i ma odpowiednie. Co może być nie tak?
    • Przez NHCS
      NWitam. Podczas sortowania odrzucucono u mnie parę ton schorowanych i źle przechowanych ziemniaków, np. mokra zgnilizna. Co powinienem fachowo z tym zrobić,  żeby nie rozwodzić tych chorób po polu? Bo jeżeli wyrzuca np. na obornik to tak się dzieje. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj