gandi77

Case MX 135-Hamulec ręczny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gandi77    0

Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Witam

Ja mam MX100c i tarcza od ręcznego jest na wałku atakującym w skrzyni biegów. Może masz wyciągniętą linkę albo spróbuj przestawić dźwignię pod kabiną na frezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandi77    0
2 godziny temu, Rafik napisał:

Witam

Ja mam MX100c i tarcza od ręcznego jest na wałku atakującym w skrzyni biegów. Może masz wyciągniętą linkę albo spróbuj przestawić dźwignię pod kabiną na frezie.

witam ale jak ciągnę rączką od hamulca to idzie on z oporem czy możliwe ze rozciągnięta linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Nie pamiętam dokładnie, ale ten ręczny działa w podobny sposób co np w dużym Ursusie czy Zetorze. Czyli może być opór a i tak nie dociska tarcz. Niestety nie da się przestawić dźwigni bez rozbiórki skrzyni (przynajmniej u mnie). Ja to robiłem przy okazji wymiany rozwalonego łożyska, miałem wtedy skrzynię w kawałkach. Tu jest budowa ręcznego w MX100C:

PARKING BRAKE.pdf

zostaje jedynie skrócić linkę.

Edytowano przez Rafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandi77    0
21 minut temu, Rafik napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale ten ręczny działa w podobny sposób co np w dużym Ursusie czy Zetorze. Czyli może być opór a i tak nie dociska tarcz. Ja przestawiałem dźwignie bo linka jej nie dociągała i póki co mam sprawny ręczny.

Spróbuje tak zrobić oby to była ta przyczyna, a czy u pana przed przestawieniem na frezie też nic nie trzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandi77    0
Dnia 9.03.2019 o 15:44, Rafik napisał:

Zaczynał łapać na ostatnim 

 

Udało się to zrobić przyczyną była połamana tarcza hamulcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek85    1
Dnia 16.08.2019 o 23:37, gandi77 napisał:

 

Udało się to zrobić przyczyną była połamana tarcza hamulcowa

W jaki sposób wymieniłeś tarcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj