Polecane posty

Nasters    0

Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas9559    30

ah te ferie... renault 110.54/110.54, ares 620/630, fendt 310/311/312, jd 6320/6420, między tymi bym wybierał, rozrzut roczników i gabarytów, ale renia .54 mniej spali i tańsza w eksploatacji powinna być od aresa, jd i fendt trzyma cenę i ciężko coś dobrego większego w tej cenie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

dokładnie lepszy utrzymany NH niż zielone barchadła z przebiegiem powyżej 10 tys jeszcze cofnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ernestproxima90 ma renówkę w sam raz do ciebie, jeszcze na pług zostanie

jd 6420 nie kupi za 75000, chyba że netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szorek    13

Jako główny ciągnik polecił bym sagana na żelaznych kołach. Spora moc, tania eksploatacja no i z roku na rok większą wartość reprezentuje. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

Za tą kasę poszukaj MF 4270 powinieneś znaleźć zadbany egzemplarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    584

W moim rejonie króluje JD , nawet ci co kupili nowe NH narzekają , jeden wymienia NH ( ok.80KM, był jako pomocniczy ). którego miał od nowości na używanego JD  .Inny miał starego Fenda, wymienił na RN Ares,  następnie na  JD ( obecnie ma 4 szt JD od 90-180KM) . Następny mając Case MX 130 KM jako główny ,dokupił JD 220KM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, karol6130 napisał:

@ernestproxima90 ma renówkę w sam raz do ciebie, jeszcze na pług zostanie

jd 6420 nie kupi za 75000, chyba że netto

6410 kupi , 6420 to nawet netto zbraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ernest masz rację, z 10000 zbraknie, powiedz mi na czym polega obecny fenomen case mx? czy to taka moda jak była kiedyś na mf 3080?.

 Teraz ich w naszych stronach jak psów, ty miałeś Artur, Rafał, Jacek i reszta dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140

Pewnie przez to ze mało palą dobrą firmą mało elektroniki i spore gabaryty szeroki jest a to też jest ważne przy zbiorze trawy ugniataniu pryzmy  I wiele innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer15555    85
11 godzin temu, karol6130 napisał:

Ernest masz rację, z 10000 zbraknie, powiedz mi na czym polega obecny fenomen case mx? czy to taka moda jak była kiedyś na mf 3080?.

 Teraz ich w naszych stronach jak psów, ty miałeś Artur, Rafał, Jacek i reszta dookoła.

Polega na tym, że to maszyny nie do zajechania mocne i komfortowe ciągnik 110km ma moment 500Nm duży gabarytem i ciężki idealny na główny ciągnik. Nie wspominając o silniku, który na prawdę robi robotę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chodzi mi głównie o to że nagle go ludzie zauważyli, może wcześniej był po prostu za drogi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wybieracie jakieś wynalazki częsci drogie ciągniki zachodnie są dobre ale dla zachodnich rolników Za tą kasę to byś lux ursusa dwunastke kupił części tanie żadnej elektroniki prosta konstrukcja i byle kto naprawi. Ja mam ursusa 1201 i jestem bardzo zadowolony niedaleko mnie ma jakiegoś classa niby nowocześniejszy a pali jak smok i wszechobecna elektronika  DPFy i inne cuda

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez koomar
      Jak w temacie w aresie tylny tuz wolno opuszcza i to niezależnie czy jest obciazony czy pusty. Ja zimnym oleju jeszcze jest w miare ok ale po rozgrzaniu się oleju jest słabo. nie ma reakcji na ustawianie szybkości opadania. czy to może być wina pompy czy może bardziej sekcji?
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj