castaway

Nalewki

Polecane posty

castaway    0

Cześć!
Zrobiłem sobie wraz z żoną nalewki na zimę i są genialne 😮 chciałbym znaleźć jakiś sklep z akcesoriami, fajnymi buteleczkami, korkami itp.. Znajoma poleca mi https://www.bimberhobby.pl/   co o tym sądzicie?

Edytowano przez castaway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Ja sądze że ten post trochę reklamą zalatuje :) Co by nie było, nalewki zawsze spoko heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trl    1

Nalewki zawsze sa ok, aczkolwiek robienie ich bywa skomplikowane.Sam przez jakiś czas sie w to bawiłem, niestety część nie wyszła tak jak powinna wyjść. Tak wieć zarzuciłem bo trochę czasu mi to zajęło i wolałem czasami po prostu kupić coś sobie niż robić samodzielnie.

Aktualnie wolę sprawić sobie jakieś whisky niz kombinować z nalewkami.....

http://www.alkoparty.pl/whisky

Edytowano przez trl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze nie miałem sytuacji, aby nalewka nie wyszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 10.12.2018 o 19:34, castaway napisał:

Cześć!
Zrobiłem sobie wraz z żoną nalewki na zimę i są genialne 😮 chciałbym znaleźć jakiś sklep z akcesoriami, fajnymi buteleczkami, korkami itp.. Znajoma poleca mi https://www.bimberhobby.pl/   co o tym sądzicie?

🤣 ha ha .. dobre .. tak po za tym to fajny sklep masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsones    106

z racji że jestem nie doświadczony 😁😁i dopiero chciał bym zacząć przygodę z domową produkcją oczywiście na własne potrzeby max 10l rocznie czystego alkoholu proszę Was o poradę jaki destylator wybrać. Wiem są rózne fora itp ,w internecie jest mnóstwo tych urządzeń ceny tych małych na szybkowarze zaczynają się od 300zl a tych profesjonalnych dochodzi do 3000zl . Może ma ktoś jakieś opinie i uwagi dotyczące wyboru takiego urządzenia ,albo posiada takie. Główni robione by były cukrowki i ewentualnie jakieś wino przepuszczone . chciał bym się wyrobić max do 600zl . z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przygotowania do podwyżki akcyzy? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsones    106

😂😂 nie będę ukrywać że w pewnym sensie tak ,jednak ostatnio poprubowalem różnych swojskich wyrób i stwierdziłem że się nie umywają do sklepowych ,z drugiej strony satysfakcja i poznanie całego cyklu mnie ciekawi 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavl    2

Sam czasami robię chociaż  wybieram raczej prostsze przepisy. W sieci jest ich bardzo wiele. I szczerze powiedziawszy wolę takie domowe nalewki od tego co mozna znaleźć w sklepach (szczególnie,ze cenowo wychodzi znacznie korzystniej).

Najczęściej szukam przez internet. Mam jeszcze ksiązke o nalewkach ale rzadziej z niej korzystam bo są tam głównie bardziej skomplikowane przepisy. 

https://www.mniammniam.com/przepisy-na-napoje

Edytowano przez Pavl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
simsones napisał:

z racji że jestem nie doświadczony 😁😁i dopiero chciał bym zacząć przygodę z domową produkcją oczywiście na własne potrzeby max 10l rocznie czystego alkoholu proszę Was o poradę jaki destylator wybrać. Wiem są rózne fora itp ,w internecie jest mnóstwo tych urządzeń ceny tych małych na szybkowarze zaczynają się od 300zl a tych profesjonalnych dochodzi do 3000zl . Może ma ktoś jakieś opinie i uwagi dotyczące wyboru takiego urządzenia ,albo posiada takie. Główni robione by były cukrowki i ewentualnie jakieś wino przepuszczone . chciał bym się wyrobić max do 600zl . z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 😀😀

oj profesjonalne to od 3000zł się zaczynają i to na promocji, ale samemu kompletując po kegach beczki to i od 300zł można liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsones    106
ZELKOW napisał:

oj profesjonalne to od 3000zł się zaczynają i to na promocji, ale samemu kompletując po kegach beczki to i od 300zł można liczyć

już zakupiłem w kwietniu potstilla miedzianego 1100zl , od tej pory ok 500 kg cukru przeparował 🤣 i pewnie tyle samo owoców . swój produkt nie umywa się do sklepowego i nie mówię tylko z własnego doświadczenia 😉😉 także polecam każdemu taka inwestycje , u mnie już się zwróciła i teraz "zarabia" na swoje utrzymanie i cieszy że człowiek się czegoś nauczył nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj