przemal_1989

Rozrzutnik do 20 tyś zł

Polecane posty

siema mam do was prośbe jeżeli mięli byscie kupować rozrzutnik do 20 tys zł to jaki byłby to rozrzutnik z góry dzieki za posty a i podkreślam że to ma byc używka


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Ja uzytkuje kolegi Fortschritt To88 i uwazam ze jest to dobry sprzet a do 20 tys to mozna kupic w stanie bdb


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede go ciągał same silver 105 w 6 garach a jego ładowność to ok 10 ton i przydałyby sie przystawki do kukurydzy z góry dziex :(:)


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Teść kupił w zeszłym sezonie forszaja T088 ciąga go 914 ,był po remoncie blachy z maszynowej kwasówki hydraulika ok opony super zapłacił za niego 16 tyś. jak narazie bez usterek a trochę nim już wywiózł. Więc myślę, że forszaj będzie najlepszy za tą kwotę. :o


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Do tej ceny znajdziesz w super stanie rozrzutnik fortschritt T088...sprzęt bardzo dobry...nic innego za tą cenę o takiej ładowności chyba nie kupisz, więc bez zastanowienia bierz T088... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Teść kupił w zeszłym sezonie forszaja T088 ciąga go 914 ,był po remoncie blachy z maszynowej kwasówki hydraulika ok opony super zapłacił za niego 16 tyś. jak narazie bez usterek a trochę nim już wywiózł. Więc myślę, że forszaj będzie najlepszy za tą kwotę. :)

Mam takie pytanko: czy 914 da radę T-088 na pagórkowatych polach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    248

ja też jestem jak najbardziej za T088. do 20 tysięcy to będziesz miał wypasiony sprzęt. jak sie nadaży okazja to kupuj i sie nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Mam fortschritt'a T-088 naprawde dobry sprzet polecam, a do 20 tyś to kupisz juz w super stanie.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja też popieram t088 :) pożadny sprzęt


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

u mnie jeden miał kiedyś 2 rozrzutniki 4t dwu osiowe. sprzedał je i kupił jeden t088. Teraz kupił drugiego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jak widzisz, wszyscy są za TO88 ;) U mnie we wsi chodził z 902 przez jakiś czas a potem zastąpił go JD 6620


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Nie powinien mieć problemu- nie musisz zawsze ładować do pełna, ale ważne żeby rozrzutnik miał sprawne hamulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

jak po wielkich górkach to moze być problem, ale po srednich to akurat dobra kombinacja... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Wydaje mi się, że tandem też jest dobry.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Witam mam pytanie z jakim najmniejszym ciągnikiem może pracować t-088 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj