Polecane posty

Bananek    16829
okna moze poprostu gospodarcze. uchylne sa i maja dosc duza szybe. poza tym nie kosztuja az tyle, co pelnowartosciowe plastiki. jak obsada bedzoe pelna to i tak bedziesz mial je ciagle uchylone, bo budynek bedzie sie ciagle pocil. a drzwi to pewnie stalowe sie sprawdza najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Ja ostatnio zamawiałem okna inwentarskie na wymiar 145x73cm,  250 zł sztuka,  są uchylne można też wyjąć całą szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KAROL0905
      Stłukłem leeko o bala i poszły szklane drzwi od mego DX 6.05 W Jaryszkach pod Poznaniem gości zaoferował mi te szybę za 900 zł. Nie wiecie gdzieś jakiegoś tańszego zamienika.
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez kitowiak
      Witam, chciałbym zrobić u siebie w mtz'cie, tak żeby drzwi były otwarte na całą szerokość i się się zamykały podczas jazdy...
      próbowałem już z drutami z nagłówkach foteli ale jest za mały prześwit , dlatego was proszę o pomoc ?
    • Przez Damianursus30
      Witam i mam małe pytanko czy wie ktoś gdzie można dokupic drzwi do ursusa c330? (kabina rurkowa) czy lepiej zrobi tylko prosiłbym o wymiary drzwi prawych i lewych bo moje wywaliłem na złom bo rdza je zjadła Z góry Dziękuje
    • Przez pawel03
      Witam Forumowiczów.
      poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj