Gość Doloress

''Rolnik szuka żony'' TVP -Opinie i komentarze na temat programu.

Polecane posty

Gość Doloress   
Gość Doloress

Oddzieliłem  ostatnie posty dotyczące programu  i założyłem nowy temat .

Jak sama nazwa wskazuje  temat dotyczy programu  emitowanego przez TVP ,Wszystkie wycieczki prywatne i odgrzewanie starych  kotletów zżycia forum będzie punktowane -Przypominam  tytuł ''Rolnik szuka żony''  nie  mylić z ''Anna szuka męża''. Pozdrawiam zły moderator SZYMANOX :)

Info z pierwszej ręki.... czyli z yt oczywiście... Grzesiu wybrał Dorotke. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wiadomo kogo wybrał obleśny dziadek? Dlaczego żadnej kandydatki ostatnio nie wyrzucił??? 🤔🤔🤔 wczoraj oglądałam powtórkę i posikałam się przy przejazdżce autem z myszą 😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress

@Paulina1985 nie wyrzucił żadnej bo nadal czeka, żeby któraś w nocy do niego przyszła ;) on tą Małgonię wybierze....raczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858

Doloress napisał:

nie wyrzucił żadnej bo nadal czeka, żeby któraś w nocy do niego przyszła

zeby sie wstydu najadl? nie w tym wieku zeniaczki. on tylko duzo mowi, a zeby przyszlo co do czego to by usiadl na ogonie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aaa 😂 a myślałam, że potrzebuje jeszcze wszystkich trzech do mycia auta 🙄 Mam wrażenie, że produkcja reżyserowała nawet to dotknięcie pośladka Marysi 🤔 Z drugiej strony ta mysza 🤣 Marek jest nie do podrobienia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Paulina1985 napisał:

Aaa 😂 a myślałam, że potrzebuje jeszcze wszystkich trzech do mycia auta 🙄 Mam wrażenie, że produkcja reżyserowała nawet to dotknięcie pośladka Marysi 🤔 Z drugiej strony ta mysza 🤣 Marek jest nie do podrobienia 🤣

Dobrze, że po meczyku koszykówki nie powiedział, że śledziem mu zalatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858
ale po tym meczyku to podala mu wszystko na tacy, a ten dalej nic nie zalapal. sasiada do gry w kosza bedzie sprowadzal. a moze on woli "sasiadow"? w sumie 'rolnik szuka rolnika' jeszcze nie bylo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Marnie widzę tego Mara... Kilka dni i jeden drugiego będzie miał dość... A ona będzie od niego wymagać choćby jakiegoś małego zaangażowania i tu będzie zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spoważniał? A w zapowiedzi następnego odcinka uwaga polecę onomatopeją trz, trz, trz, trz. k**wa dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160
najlepszy jest młody do kościoła od razu .... opinia na temat programu ? niech tam emitują może ktoś coś tam itp itd a jak się bohaterom powiedzie to życie im scenariusz wypisze, dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

Krzysiu mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczył 👍 chociaż w zapowiedzi następnego odcinka bylo widać ze załączył mu się jakis agresor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Grześkowi i Dorotce kibicuję, reszta jakoś nie pasuje, marecek chyba specjalnie wybrał tą najmniej zainteresowaną żeby ona zaniego robotę zrobiła. Mam wrażenie, że on się boi już tych babeczek 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24154571,jessica-z-rolnik-szuka-zony-wyznala-jak-program-zmienil.amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Marek nie popisał się z wyborem .Ta jego wybranka pewnie szybko go puści .Już wcześniej mówiła ,ze się nie widzi na wiosce i chce tylko podróżować .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Kurła kiedyś to było. Człowiek nie zdarzył postów czytać. 

Marek najgorszy wybór podjął. Mógł Anetę brać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Tak samo dziwny ten jego wybór jak ta jego postać w tej edycji.

Ta Anetka to taka zyciowa kobietka była . 

Człowiek nie jeden błąd w życiu popełnia , Marecek właśnie popełnił kolejny.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858

czy marecek ma na palcu tatuaz z kryminalu czy to tylko jakis brud/siniak? to by wyjasnialo ten jego kobietowstret. a ta anetka moze nie za piekna, ale choc mialby z kim pogadac o normalnych rzeczach. i widac, ze jakas rodzinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj