radek5314

pług 4 skibowy obrotowy

Polecane posty

radek5314    72

czy ktos posiada plug 4 skibowy Agro-masz POL 4 lub Akpil mix due chcialbym sie cos dowiedziec o tych plugach jakie sa opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A konkretnie to co jest w nich najgorsze.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Hmmm, mam agromasza i powiem ze idzie cieżko. Akurat mam po3 i kupiłem go jak miał jeszcze ta starsza konstrukcje. Nowy nie wiem jak idzie, widziałem ze pare rzeczy poprawili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik478    7

przemek28_28 napisał:

Hmmm, mam agromasza i powiem ze idzie cieżko. Akurat mam po3 i kupiłem go jak miał jeszcze ta starsza konstrukcje. Nowy nie wiem jak idzie, widziałem ze pare rzeczy poprawili. 

U wuja oralem aresem 130 km z agromaszem PO4 i właśnie zauważyłem ze dość lekko idzie ustawiony na 180cm i ares na czarnoziemie pali przy nim ok 15-16 litrów i nie ma za ciężko jak na orke do 25 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ale w której wersji? Ja mam starszego na resorze, od jakiś 3 lat jest innej budowy. No i jeszcze jedna sprawa- fabrycznie przyjeżdża wogole nie ustawiony tzn. ja mam dokładnie na regulacji srubowej to każda inaczej, przechył korpusu tez każdy inaczej wiec dzień na regulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik478    7

przemek28_28 napisał:

Ale w której wersji? Ja mam starszego na resorze, od jakiś 3 lat jest innej budowy. No i jeszcze jedna sprawa- fabrycznie przyjeżdża wogole nie ustawiony tzn. ja mam dokładnie na regulacji srubowej to każda inaczej, przechył korpusu tez każdy inaczej wiec dzień na regulacje

Możliwie że ta nowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak Staszek pisze że jest najgorszy to tak jest i kropka, ale w czym jest najgoszy - to tajemnica 😋 Prawda jest taka ze za okreslone pieniadze otrzymujemy w miarę sensowna konstrukcję. Nie słyszałem na temat tych pługów jakis negatywntch opinii a bodajże 3 takie w okolicy chodzą. Ot pług jak pług. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik478    7

Ulman napisał:

Jak Staszek pisze że jest najgorszy to tak jest i kropka, ale w czym jest najgoszy - to tajemnica 😋 Prawda jest taka ze za okreslone pieniadze otrzymujemy w miarę sensowna konstrukcję. Nie słyszałem na temat tych pługów jakis negatywntch opinii a bodajże 3 takie w okolicy chodzą. Ot pług jak pług. 

Wszystko w nim "chodzi" domuki nie ma 5tego korpusu bo wierzyczka zaczyna pękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik478    7

Ulman napisał:

Jak Staszek pisze że jest najgorszy to tak jest i kropka, ale w czym jest najgoszy - to tajemnica 😋 Prawda jest taka ze za okreslone pieniadze otrzymujemy w miarę sensowna konstrukcję. Nie słyszałem na temat tych pługów jakis negatywntch opinii a bodajże 3 takie w okolicy chodzą. Ot pług jak pług. 

Wszystko w nim "chodzi" domuki nie ma 5tego korpusu bo wierzyczka zaczyna pękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jak ktoś potrzebuje obrotowej 5tki to raczej coś markowego weźmie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik478    7

szaarki1 napisał:

Kwoty jeszcze nieustaliłem Ale z dobrym wypożeniem myślałem się zmieścić w 200tyś Ale jeszcze Nie mam określonej mam 17ha złąkami

Za pomoc wybrania mi ciągnika będę wam wdzięczny

Jak za tyle to patrzyl bym na np jd 5080m nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik478    7

rolnik478 napisał:

szaarki1 napisał:

Kwoty jeszcze nieustaliłem Ale z dobrym wypożeniem myślałem się zmieścić w 200tyś Ale jeszcze Nie mam określonej mam 17ha złąkami

Za pomoc wybrania mi ciągnika będę wam wdzięczny

Jak za tyle to patrzyl bym na np jd 5080m nowego

Dodaje komentarz w innym temacie i tu tez sie pojawia 😲😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik478    7

rolnik478 napisał:

szaarki1 napisał:

Kwoty jeszcze nieustaliłem Ale z dobrym wypożeniem myślałem się zmieścić w 200tyś Ale jeszcze Nie mam określonej mam 17ha złąkami

Za pomoc wybrania mi ciągnika będę wam wdzięczny

Jak za tyle to patrzyl bym na np jd 5080m nowego

Dodaje komentarz w innym temacie i tu tez sie pojawia 😲😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

skad go wziasc na testy? obawiam sie ze 103km na POL4 to za malo moze byc, tylko akpil mix due mniejszy i lzejszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian315    4

Też się zastanawiam nad tym pługiem i przedstawiciel doradza żeby brać POL4 do ciągnika 90 km bo niby to jest lekka konstrukcja i nie powinien mieć problemów więc sam nie wiem jak z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ja mam 3 na resorze i wazy 1250 i rozstaw 100cm wiec ten pol jest lżejszy bo podają wagę 1150 No i ma mniejszy rozstaw wiec ciagnikiem nie bedzie tez bujać tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

W danych podaja moc od 80-100km ten ma 103km i mysle ze powinien dac rade te 4x35 jak kiedys bedzie wiekszy ciagnik 6cyl to mu dac na 180cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Ulman napisał:

Jak Staszek pisze że jest najgorszy to tak jest i kropka, ale w czym jest najgoszy - to tajemnica 😋 Prawda jest taka ze za okreslone pieniadze otrzymujemy w miarę sensowna konstrukcję. Nie słyszałem na temat tych pługów jakis negatywntch opinii a bodajże 3 takie w okolicy chodzą. Ot pług jak pług. 

Sąsiad kupił to redłuje ten pług a nie orze był serwisant go regulować ale nie za bardzo kumaty i tera nie wiem czy sąsiad ma zboże czy szparagi jak bym tak miał orać sprzętem za 40 koła to lepij uprawiać bezorkowo

7 godzin temu, damian315 napisał:

Też się zastanawiam nad tym pługiem i przedstawiciel doradza żeby brać POL4 do ciągnika 90 km bo niby to jest lekka konstrukcja i nie powinien mieć problemów więc sam nie wiem jak z tym jest.

Bierz na testy ja żadnej maszyny nie kupuję jeśli nie dadzą na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj