ErLetto

autocut (system ostrzenia noży w przyczepie pottinger)

Polecane posty

ErLetto    0

Witam, 

Zastanawiam się nad kupnem przyczepy pottinger i zastanawiam się nad wyposażeniem jej w system autocut który ostrzy noże bez wyciągania ich z przyczepy.

Ma ktoś takie coś w swojej przyczepie, widział jak to pracuje, jakie macie opinie na ten temat ?

sw_autocut_2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi89    38

W Polsce za wiele przyczep z autocut nie ma. Raczej pojedyńcze modele. System działa fajnie i bardzo przyjemnie dla użytkownika. Dla mnie jest to jednak rozwiązanie dla dużych usługodawców. Ja osobiście kupiłbym przyczepę z dodatkowym kompletem noży oraz ostrzałką stacjonarną. Wymiana noży trwa dosłownie 5 minut a w między czasie drugi komplet noży może ktoś naostrzyć. Dodatkowo można na ostrzałce komuś odpłatnie naostrzyć. No na pewno w autocut jest dużo wygodniej ale i drożej.

Edytowano przez edi89
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziomek1994
      Tak jak w temacie chce zamontowac swiatla bo z przyczepka jezdze do miasta i niewypada bez swiatel jezdzic.CHce zamontowac do niej dwie lampy LAMPA MF TYŁ URSUS PRZYCZEPA HIT PROMOCJA (825546846) - Aukcje internetowe Allegro i niewiem jak podlaczyc ktory kabel do ktorego. Przewod jest 7biegunowy
    • Przez Legion178
      Kupiłem gotowy zestaw. Podłączałem i prawie wszystko działa. Mam problem ze światłami od hamulców. Jak wciskam to żarówka lekko świeci. Prosze o pomoc.
    • Przez stek98
      Witam
      Przeprowadzam remont przyczepy d-47 (3 strony wywrotu). Chce zrobić do niej nadstawki 30 cm tak aby weszło na nią ok.5 ton max 6. Czy musze wzmacniać rame aby nie popęłakła? Jeśli tak to w jakich miejscach?
    • Przez stek98
      Witam.
      Jakie jest ciśnienie w układzie pneumatycznym (hamulcowym) w przyczepie d47
    • Przez grzegorzc360
      Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca sie zaopatrzec w ten zestaw all................... Jak wygląda ostrzenie tym, czy są zachowane kąty ostrzenia i czy zwykłymi pilnikami co tata jak kupował polską piłę PS 360 dostał w zestawie (tylko sa to same pilniki bez tych blaszek jak w aukcji) tak zwane iglaki. Jestem już od dłuższego czasu zainteresowany tym właśnie i chciałbym się dowiedzieć opinii od was. Pozdrawiam
       
       
      Link z allegro usunąłem i temat zamykam bo nie ma sensu go dalej ciągnąć jak nie wiadomo o co chodzi. No i oczywiście ostrzeżenie zgodnie z pkt 1.17 taryfikatora.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj