tomekzet

sprzedam Glebogryzarke grudziądz 2m

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.













       
       
      Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez kamil16251290
      Witam.
       
      Sporo osób do mnie pisało na temat siewnika Polonez więc postanowiłem stworzyć jeden konkretny temat o tym siewniku aby zebrać w nim informację które mogą się niektórym przyszłym lub obecnym użytkownikom przydać.
       
      Chciałbym aby w temacie pojawiły się porady dotyczące użytkowania, opinie uzytkowników, pytania osób zainteresowanych zakupem takie siewnika i wszytskie inne treści związane z tym tematem.
       
      Pozdrawiam.
      Kamil16251290
    • Przez nightmare
      znalazłem nie drogo plug unni grzudziadz 4 skiby, z 99 roku, nie malowany, stan bdb, watro kupic taki plug?
    • Przez tom446
      Witam potrzebuje dokładne wymiary agregatu ścierniskowego na 7 łap.(Rozstaw łap, odległość łapy od łapy)Najlepiej na zdjęciu.
    • Przez grzegorzk4
      Witam
      Kupię glebogryzarkę Grudziądz 165 cm lub 200
       
      Używana oczywiście, przez  rolnika, a nie z wystawki od handlarzy zarośniętą w trawie i na szybko malowaną.
       
      Najlepiej z województwa podkarpackiego lu małopolskiego
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj