Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
kolego we ziemniaki surowe królikom? organizm im odkwaszasz florę jelitowa. nie stać ci na worek paszy za 40zl? siano, woda, buraki, czy marchew owies i z trawy świeżej jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
surowe ziemniaki to nie jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 23.09.2018 o 18:23, zetorlublin7341 napisał:

kolego we ziemniaki surowe królikom? organizm im odkwaszasz florę jelitowa. nie stać ci na worek paszy za 40zl? siano, woda, buraki, czy marchew owies i z trawy świeżej jak najmniej

Co za czasy że królikom nawet trawa szkodzi bo że kotom mleko to już słyszałem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
      sprzedam króliki mieszane z belgijskim cena ok. 30zł za sztukę. Województwo Wielkopolskie niedaleko Szamotuł.
    • Przez Kafar_13
      Witam,
      interesuje mnie zakup królików w w/w wadze.
      oferty z łódzkiego.
      Płace 5,5-6zł/kg
       
      kontakt: kafar_13@op.pl
      GG: 10884250
    • Przez MlodyRolnik32
      witam posiadałem do wczoraj 19 królików dziś rano jeden zdechł nie wiem od czego powiedzie mi może daje im pszenice wode sianko mlecz i nieraz koniczyne narwe
      prosze powiedźcie mi od czego mogo zdychać
    • Przez Polak1002
      Witam mam problem z samicą gdyż ma zaledwie rok i 2 miesiące i pojawia się problem gdy ma się kocić.
      Gdy miała się kocić pierwszy raz wykociła się tydzień po terminie i porzuciła, za drugim razem wszystko odbyło się jak należy i teraz za trzecim razem znowu powturzył się pierwszy przypadek. Czy ktoś z was miał taki problem? Co jest nie tak?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj