Polecane posty

rex15    265

Witam, musze kupić do pługa kule i zastanawiam się, czy brać pierwsze lepsze, np z grene, czy szukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peterson    0

Szczerze to czy z Grene czy z Granita to jeden pies bo i tak są klepane w chinach czy tam gdzie. Jeżeli chodzi Ci o jakość to poszukaj Walterscheida może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
5 godzin temu, rex15 napisał:

Witam, musze kupić do pługa kule i zastanawiam się, czy brać pierwsze lepsze, np z grene, czy szukać czegoś innego.

a kup przez internet dużo taniej a  moim zdaniem  jakość ta sama przecież większość sklepów kupuje tak naklejają etykietki plus marża  od lat kupuję w taki sposób jeszcze szmelcu nie było a konkurencja znaczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

kupiłem kiedyś kule z grene (kat 2/2) i zawiozłem do tokarza, zeby roztoczył otwór na kat 3.

NA poczatku nie chciał, bo jak stwierdzł te kule sa robione z bardzo twardego materiału, ale w konu sie zgodził.

JAk odbierałem, to ztwierdził tylko, ze te moje sa zrobione z gównolitu, bo maszyna wchodziła w nie jak w masło.

 

Co nie zmiania faktu, ze do dzis działają.

(bo sa uzywane pare dni w roku. JAkby miał ich uzywac dzien w dzien, to by sie pewnie po paru miesiacach wytarły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Trzeba się jeszcze na tym znać, bo kuźnia sama z siebie tego nie zrobi a jeszcze nie każdy materiał da się zahartować.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
Dnia 9.08.2018 o 22:16, Sadek napisał:
Dnia 9.08.2018 o 21:41, samtech84 napisał:

Jak ktoś ma kuźnie to można samemu zahartować.

Trzeba się jeszcze na tym znać, bo kuźnia sama z siebie tego nie zrobi a jeszcze nie każdy materiał da się zahartować.

Drodzy Panowie już nie kombinujcie roztoczyć zahartować to może jeszcze ocynkować wypada    

zadzwoń napisz e-maila ( preferuję to drugie)  do kilku zapytaj o jakość a po dostawie weź punktak lub pilnik i już wiadomo czy plastelina czy materiał a zawsze możesz odesłać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sirocco
      Nie wiecie może o jakimś dobrym składzie cześći używanych do MTZa. aktualnie potrzebuje cięgieł tylnych do MTZa długich.
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Mój problem polega na tym, że nie mogę odkręcić cięgła bocznego, przekręca się, nie chce dalej wyjść. Czy jest jakiś sposób aby to odkręcić? Załączam zdjęcia cięgła, na drugim zdjęciu widać jak powinno się odkręcić.



    • Przez Imbroglio
      W cięgnach dolnych w mojej 385 od strony ciągnika są mocno wyrobione gniazda i kule, mają zarówno luz boczny jak i góra-dół. W handlu dostępne są zarówno  kule jak i pierścienie. W jaki sposób dokonuje się wymiany tych kul?
       
       
    • Przez Wojar12
      Mam problem z wybiciem sworznia od cięgła dolnego. Pryskałem Wd40, rozwiwrciłem śrubę która się urwała. Grzałem uszy zwykłym palnikiem i nic. Czy ktoś miał ten problem i jak go rozwiązał?


    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam mam pytanie do czego sluzy te cięgło? Oraz drugie pytanie czemu gdy włączam wałek jest zgrzyt,mimo to że sprzeglo jest ksiazkowo wyregolowane
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj