Pozdro

Farmtrac 80 4wd

Polecane posty

Pozdro    0

Zaczął dymic na biało bardzo dużo dymu i wszedł na obroty nie dało się go zgasić co może byc przyczyną takiego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
obstawiam walnięta pompkę zasilająca i podała paliwo do silnika rozrzedzilo olej i przepchalo na pierścienie , obstawiam to klego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1574

Ale kuźwa doradcy mechanicy jak... to jest wolnossący Parkins .

No kolego pompa wtryskowe ci padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
nie wtryskowa mechaniku a zasilająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Robert ma rację. Pompa paliwowa się zacieła, wlałeś kolego jakiegoś syfu do zbiornika. Mało tego teraz czeka Cię płukania zbiornika pokoleji przewodów itd. Wymień od razu tą nieszczęsną pompę którą kosztuje z 5 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jaculek13
      Witam.Panowie czy ktoś miał problem z blokującymi się hamulcami w farmtracu 555
    • Przez mlody_772
      Witam, Poszykuje kogoś kto ma ciągnik Farmtrac 555dt z ładowaczem czołowym z okolic Sandomierz + 100 kilometrów. Chciałbym zobaczyć jak wygląda konstrukcja wsporcza i gdzie jest zamocowana.
    • Przez semyutah
      witam
      problem jest taki ze leje sie olej ze zbiornika oleju ukl. kierowniczego kiedy uzywana jest hydraulika zewnetrzna tj. tur, podnosnik a nie uklad kierowniczy. czy ktos miam podobny poblem.
       
      podrawiam
    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez krzychomen
      Witam czy wie ktoś z jaka siłą należy dokręcić głowice w farmtracu 690DT z silnikiem perkinsa 4cyl.
      Gdyż w instrukcji napisali że dokręcić głowice może tylko autoryzowana stacja obsługi (śmiech na sali xD) i nie ma podanych takich informacji.
      Czy ktoś już to robił i czy mógłby mi w jakiś sposób pomóc ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj