papryk

Klimatyzacja w TD80D Plus

Polecane posty

papryk    0

Czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z zamontowaną klimatyzacją w ciągniku New holland TD80D lub pochodnych? Chodzi mi o mocowanie sprężarki klimatyzacji oraz skraplacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryk    0

Z tego co wiem td5050 ma zupełnie inny silnik także za dużo może nie pomoże. Możesz wrzucić jeśli to nie problem zobaczę jak jest umocowana. Generalnie wczoraj na googlach trochę szukałem i znalazłem zdjęcie, niestety było zrobione z boku i dokładnego mocowania nie widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papryk    0

Dzięki za dokładne zdjęcia. U ciebie jest już pasek wielorowkowy  i generalnie konstrukcyjnie jest już wszystko inaczej. Jeśli znajdzie się ktoś kto ma td60-95 albo odpowiednik case jx60-95 z klimą to proszę o fotki raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NH8670    1

zobacz na olx ktoś ma na sprzedaż może w twojej okolicy zobaczysz sobie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz1989NKK
      Witam od jakiegoś czasu zmagam się z problemem wycia pisków w NH TD80D problem pojawia się po pracach polowych , Gdy silnik skrzynia są zimne wszystko jest w porządku, jednakże po cięższej pracy wracając do domu przy wyższej prędkości  słychać pisk/wycie ciężko  to nazwać jak myślicie  co może być tego przyczyną?
      Dziękuje za pomoc
       
      Nikt nic nie wie koledzy?
    • Przez rafyo
      Witam, tak jak w temacie wie ktoś może ile wchodzi odczynnika do casa mx 135 i podobnych. Mam do nabicia klime tylko koleś który u nas w okolicy tym się zajmuje trochę nie ogar i wątpie żeby wiedział.
    • Przez Nowak5425
      Witam, będę zakładał klimatyzację do mojego MFa 4255 i mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu ciągnika z założoną klimatyzacją. 1.W którym miejscu i w jaki sposób zamieszczona jest sprężarka ? 2.W jaki sposób i od czego dostaje ona napęd ? 3. W jaki sposób zamieszczony jest osuszacz (filtr)? 4.W jaki sposób jest umiejscowiony parownik ? 5.Czy musi być włączony nawiew, żeby działała klimatyzacja ? Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś odpowie na te pytania, mile widziane również zdjęcia. Może ktoś dokładał samemu klimatyzację coś doradzi podpowie. Zestaw klimatyzacji nie będzie oryginalny,a z firmy Inter-Instal.
    • Przez kndw
      Cześć,
      Czy jest na forum jakiś posiadacz kombajnu z serii Topliner lub Starliner z fabryczną klimatyzacją? Chcę w swoim kombajnie założyć klimę ale nie za bardzo wiem jak to było oryginalnie montowane, głównie chodzi mi o sprężarkę. 
      Pozdrawiam.
    • Przez grego
      Bawił sie już ktoś w te sprawy w MX? Mam dwa problemy w ciągniku, wentylator nie działa na pierwszy biegu, na pozostałych owszem, przełącznik sprawdzony. Uwalony rezystor? Nie miał bym wątpliwości gdyby działał tylko 3 bieg czyli pomijający rezystor. Oczywiście najłatwiej sprawdzić..., tylko czy ide w dobrym kierunku bo trzeba dach ściągać i sporo rozkręcać.
      Druga sprawa, klima słabo mi działała, więc został dobity czynnik, ale jak się okazało winny był zalepiony skraplacz w kabinie. Wyczyściłem go i dopiero powietrze zaczeło dmuchać. Klima się załącza, słychać pstryknięcia tylko po chwili włącza się kontrolka i klima nie działa. Działa za to na pierwszym uwalonym biegu gdy powietrze nie dmucha, gdy zacznie to moment i się rozłącza... WTF? Elektryka czy jednak coś z układem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj