343

Jaka talerzówka euro masz ,agro masz czy inna?

Polecane posty

343    1

Witam.Przymierzam się do zakupu talerzówki szerokość od 4 do 4,5 m  do 35 tys .Zastanawiam się jaką firmę wybrać sprzedawca poleca mi euro masz (pierwsze słyszę o tej firmie) ,ale jemu bardzo nie ufam bo to chyba wiadomo ,że każdy swoje będzie promować , rozważałem agro masza fajnie nawet to wygląda tylko nie wiem czy jakość poprawiła się jego mam agregat uprawowy z tej firmy 5 letni to stal słaba pęka i rozciąga się. Tyle tych firm jest do wyboru ,że nie wiem co wybrać ,może ktoś coś doradzi lub powie co ma i czy warto w to wchodzić.

Edytowano przez 343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dil3    8
Polecam Grano-System. Sam mam 4.5m hydrauliczne składana. Użytkuje ją z 5 lat i nie widzę żadnych wad w konsyrukcji. typu coś pękło. spaw nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KxN3512    22
Półzawieszana? Zwracaj uwagę żeby koła miała między talerzami a wałem albo jakoś podnoszone, jak będą z tyłu to będzie skakała w pracy ;) a euro-masza sobie odpuść, potem mogę ci podesłać film jak wygląda po 2 czy tam 3 sezonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrowieBieszczady napisał:

Nie wiem jak cenowo wypada, bo pewnie ciut więcej, ale poleciłbym Ci Mandam'a 

Mandam dobra firma, ale cena może być troszkę większą od kwoty którą podał. Grano system nie jest zły znajomy ma i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też stoję przed wyborem talerzówki i będzie albo grano-system albo staltech. Tyle że ja biorę 2,5m bo na RMG większej nie chcą dać. Mam uprawowo siewny staltecha, zrobiłem nim około 150 ha i mogę polecić, dobre materiały dobra obróbka oraz dobrze się trzyma farba minusem jest sposób sprzęgania z traktorem- Brak belki zaczepowej. Mam też Agregat ścierniskowy rol-ex niby też nic się nie dzieje farba i stal mocna no i na plus belka zaczepowa jednak wg. mnie nie kryje zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

700 ha staltechem 3 m przez 3 lata i co powiem ? w tej cenie nie ma nic lepszego grano to to samo tyle ze bodajże 3 m grano o 50 kg lżejsze od staltechu a wygląd taki sam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
343    1

KxN3512 napisał:

Półzawieszana? Zwracaj uwagę żeby koła miała między talerzami a wałem albo jakoś podnoszone, jak będą z tyłu to będzie skakała w pracy ;) a euro-masza sobie odpuść, potem mogę ci podesłać film jak wygląda po 2 czy tam 3 sezonach

agregat będzie zawieszany ,jak możesz wysłać filmik z euro masza to poproszę byłbym wdzięczny. Piasty panowie to jakie polecacie obsługowe czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja ma obsługowe, smaruje raz w roku. Piasty bezobsługowe mnie nie przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

Ja też mam obslugowe. talerzowka 4metry to trochę ich jest do smarowania, ale tak jak wyżej kolega napisał smaruje raz na sezon może 2 jak więcej ha idzie pod talerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xxxMarcin3
      Witam, potrzebuje opinii na temat siewników Euromasz. Planuję zakup siewnika 3 metrowego, cena jest atrakcyjna, tylko nie wiadomo jaka jest jakośc za tą cene. 
    • Przez Hibi1990
      Witam z racji tego że próbowałem dopytać o tura agro max  am30e i nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi postanowiłem założyć nowy wątek.  Przymierzam się do zakupu takiego ładowacza i potrzebuje trochę opini.
      Jak wam się spisują te tury Am30e, chodzi mi o wytrzymałość, jak wysoko podnosza, wykonanie tura i o wszystkie opinie. Ma być zamontowany na Ursus c360. 
    • Przez bartek1992
      Witam wszystkich . Wybieram się na targi rolnicze w Nadarzynie. Ktoś  już był bądź się wybiera ? czy wstęp jest płatny jakieś bilety trzeba ?
    • Przez Baldek
      Witam,chciałbym zakupić pług marki Agro Tom z Pogorzeli model DSH 5 obrotowa na zabezpieczeniu hydraulicznym ,ma ktoś, polecacie???
    • Przez ROBERTINHO
      Panowie mam pytanko. Czy ma ktoś z was ten siewnik i wie czy sieje on dobrze?
      Najważniejsza napewno jest ta skrzynia bezstopniowa do regulowania dawki wysiewu. Czy jest ona precyzyjna?
      Myślałem by kupić jakiegoś nowszego poznaniaka albo Famarola-a  używanego no i tu jest problem bo te używane to przeważnie są już albo dojechane albo redlice pogięte.
      Dlatego chciałbym sie dowiedzieć jak to z tymi euromaszami jest?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj