Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126

Z tą rurką która wyrzuca nawóz na lewo i prawo? Bo to już trochę przeżytek i mało kto jeszcze to posiada. Ja o tym nic nie powiem. Mam talerzowy rozsiewacz Vicona i mogę z czystym sercem polecić go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a ja szczerze polecam taki zakup ,mialem Vicona PS602 przez 14lat i żałuje że sprzedałem zastępując go Amazonką prosty  bezawaryjny łatwy do utrzymania w czystości ,nie rdzewieje ,bo nie ma co ,bardzo dobrze wysiewa ,i co najważniejsze nie mieli nawozu ,,PS602 rzuca bez problemu na 12m przy obrotach walka 450 obr ,ale szukaj modelu z lat powyżej 2000 z plastikowa podziałką  regulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jakub766
      https://www.otomoto.pl/oferta/vicon-rv-1901-1601-claas-variant-z-owiajrkom-john-deere-prasa-zwijajaca-z-owijarkom-rotor-noze-kverneland-ID6BD1JY.html Witam, interesuję się tą maszyną. Obecnie pracuję na sipmie i owijarce samozaładowczej sipma. Chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się ta maszyna w siano-kiszonce i słomie,. Ciągnik dla niej przeznaczony to Pronar 1221a 130km. Po wstępnych oględzinach maszyna jest ok. Czekam na opinie, pozdrawiam
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
    • Przez AgroTuning
      Jak działa ustawienie rozrzutu poprzecznego w Vicon ro-xl? Jest do tego wajha Lever discharge point. Wiem, że jest to regulacja punktu wyładowania. Czyli ustawia punkt w którym granulki nawozu wchodzą w kontakt ze skrzydłami rozsiewu. Ale jak to wygląda w praktyce? Jak to ustawić? Jakie muszą być długości skrzydeł na tarczy?


    • Przez kamil100691
      Może ktoś doradzi który rozsiewacz wybrać  ma mieć pojemność 1200l zbiornik i elementy rozsiewające z kwasówki cena zbliżona obydwóch
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj