podol21

Pisanie wniosku na działalność pozarolnicza

Polecane posty

podol21    0

Witam. Znacie kogoś z okolic Płocka i Płońska co zajmuje się pisaniem wniosków i biznes planu na działalność pozarolnicza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetorursus94
      Mam pytanie mianowicie pieniędzy na młodego rolnika, czy dostane? Jestem z wielkopolski mam 17 lat w październiku 18, 15 ha ziemi, szkołe robie ZSZ i opłacam ZUS bo jestem zatrudniony(praktyki), szkoły mi został jeszcze rok. Wiem, że trzeba miec rok opłacony Krus, czy mogę go opłacić po złożeniu wniosku jak szkołe skończe bo nie moge oplacac ZUSu i Krusu. Czy moge w tym roku składać wniosek??????
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez Mat
      Witam.
       
      Przedstawię moje pytanie z jakim się borykam.
       
       
      Wybieram się do pracy i idę na rozmowę lecz umowa będzie o pracę.
       
      A dostałem dzisiaj drugą ofertę, tyle że musiał bym założyć własną działalność gospodarczą. A pytanie moje brzmi. Jeżeli w przyszłości bede chciał się starać o młodego rolnika (2,3,4 lata) to będę mógł złożyć wniosek prowadząc prywatną działalność gospodarczą?
      Obecnie nie mam żadnej ziemi na siebie. Ale składając wniosek nie bedzie problemu z jej przepisaniem. Chodzi mi jedynie o tę zależność czy prowadząc działalność gospodarczą bede mógł bez problemu starać sie o młodego rolnika czy też trzeba będzie rozwiązać ją?
      Bo również myślałem nad wnioskiem o dofinansowanie z urzędu pracy iż w chwili obecnej jestem bezrobotnym. Lecz korzystając z pomocy urzędu nie bedę mógł potem z młodego rolnika.
       
       
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
      Pozdrawiam
    • Przez slafuc
      Witam
      Jestem właścicielem niewielkiego gospodarstwa 2,5 ha gospodarstwo te użytkowałem i brałem dopłaty przez 3 lata teraz z braku czasu musiałem oddać je w dzierżawę wraz z dopłatami oczywiście ja wniosku o dopłaty już nie składałem. Ponieważ dzisiaj przyszło mi pismo z agencji że nie złożyłem w tym roku wniosku i mam się do nich wstawić w celu wyjaśnień to mam pytanie jakie sankcje mi grożą finansowe czy też inne i co mogę w tej sprawie zrobić dodam jeszce że umowa o dzierżawę jest spisana tylko bez potwierdzenia u notariusza
       
      Proszę o radę
    • Przez freetaxi
      Od 17 listopada 2014 roku istnieje możliwość pozyskania nisko oprocentowanej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie dodatkowego miejsca pracy dla firm już działających. Pożyczka udzielana jest na okres do 7 lat z możliwością karencji w spłacie do roku. 
       
      Maksymalna kwota pożyczki to ponad 75 000 PLN dla otwieranych firm. Na utworzenie miejsca pracy przewidziane jest ponad 22 000 PLN.
       
      O pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą się ubiegać:
      - bezrobotni zarejestrowani w UP
      - studenci ostatniego roku studiów wyższych
      - absolwenci szkół i uczelni wyższych do 4 lat od ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego.
       
      Pożyczki są bardzo nisko oprocentowane - na poziomie 1/4 stopy redyskonta weksli.
       
      Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o pytania w tym temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj