Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chrostek    0

Siema nie wiem jak zdjąć koła zębate z 13 wałka w belarce lely rp 245 , chce je zdjąć ponieważ chce się dostać do smarowniczki (kabel sie przetarł a żeby go wymienić musze sie dostać do smarowniczki).

29693220_1616348561795839_485227439_o.jpg

29693413_1616348495129179_357130963_o.jpg

29829893_1616348491795846_1849700301_o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tylko dobry klucz bo badziew to zaraz się ukręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
Podejrzewam że te śruby są wkrecone w stożkowy pierścień i w ten sposób jest to zablokowane.Sprawdź czy w tych wolnych dziurach jest gwint .Jeśli jest to dorób ściągacz pod te dziury



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalfalk1    27

odkręć imbusy,wyczyść wszystkie otwory dokładnie,tak jak wcześniej pisano są tu stożki,popatrz w otwory(trzy) najgłębsze dotnij pręty (stare od polskiej zgrabiarki)tak aby wystawały z 1.5cm ponad płaszczyznę zębatki,nich druga osoba położy na tych prętach gruby płaskownik i ściągaczem złap za zębatkę i kręć powinno wypchnąć

tylni pierścień,następnie uderz młotkiem w zębatkę i powinno się wszystko zluzować.robiłem to dwa dni temu w lely 520.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL
      2200l dwu talerzowy
      wysiew do 36m.
      hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu
      rok produkcji 2001
      nie wypracowany w dobrym stanie
      nie malowany
      nie używany w polsce
      cena 6300zł do niewielkiej negocjacji
       
       
       

       
    • Przez kruczek14
      Witam 
      Mam problem z moim zetorkiem,  zaczal mi się sączyc olej spod uszczelniacza koła pasowego które napędza wentylator chłodnicy, jak wymienić ten uszczelniacz? Wystarczy zdjąć koło pasowe i go się wyjmie? Czy jakoś inaczej wygląda wymiana?  I jeszcze inne pytanko jak wyskalowany jest zegar od temperatury? 
      Z góry dziękuję za pomoc 

    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam drogich Agrofotowiczów i Agrofotowiczki ... mam dylemat , planuję zakup prasy zmiennokomorowej ale nie zabardzo wiem jaka prasa jest najlepsza . Budżet to około 50 tyś zł +/- , siatka , rotor i noże to podstawa . Boję się pras pasowych bo najczęściej dochodzi do samozapłonu ... pasy podobno lubią pękać ... widziałem prasę lely rp  445 niby fajna prasa ale te pasy gdzieś na siebie nachodzą podczas prasowania ... widziałem też John Deere 582 jak w suchej jęczmiennej słomie ślizgał się balot w środku ... Urzekła mnie prasa Krone Vario Pack 1800 / Comprima (ale ta jest poza moim budżetem +/-80 tyś ) . Nie sugeruję się ile ta prasa miałaby robić bo 2 tyś belek na sezon to nie jest dużo ale ma ona robić głównie na usługach i musi być konkurencyjna . Może ktoś z was odpowie mi od czego zależy że niektóre prasy nawijają poza krawędź belki siatkę a niektóre nie ? 
    • Przez Pajej
      Miał ktos styczność z takim? jak sie sprawuje, jak z dokładnością oprysku i czy polecacie?
    • Przez Frager188
      Witam serdecznie, mam problem ze swoim traktorem wladimirec T25 (wersja z dwoma wajchami). Problem polega na tym iż podczas ruszania, bardzo strzela w prawym kole, praktycznie nie da się wogole ruszyc z miejsca. Wrzucę filmik mniej więcej jak to wygląda. 
      Z góry dziękuję za odpowiedź 

      VID_20190112_133513.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj