Polecane posty

cris10    96
Witam w ostatnim czasie uszkodził się mi w Deutzu K110 siłownik od kolumny kierowniczej , bo chodzi jak jej sie podoba i słychać ze siłownik do wyrzucenia . Pytanie mam na szybko , czy ktos robieral to i wie jak to ugryźć? Zeby po drodze niczego nie uszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
rozbierałem w agrotronie 150 podejrzewam że tak samo to jest zrobione. siłownik z pozycjonowaniem jakieś chore pieniądze chcą wszyscy za to .Inter Cars za ok.200 kupiłem po zniżkach . trzeba zegary wyciągać przełączniki wszystkie i cały panel odkręcić ,kratki od nawiewów wyciągnąć . no i od góry trzeba wybić trzpień od dołu się odkreca tłoczysko od reszty ,kontra chyba na 17 klucz jest ,chujowa robota bo ciaśniej jak w piczce 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96
Ja zacząłem od zdejmowania boków ale na marne , myślalem ze pewnie trzeba od licznika i dopiero... Przy sobocie nie chciałem juz rozbierać i bawić sie , tymbardziej ze moze bedzie potrzebny traktor a ja nie mam siłownika tego. Siłownik 270 zł na allegro jakis , trochę chore , tak samo jak za siłowniki do drzwi , szyberdachu , bo wszystkie odmówiły posłuszeństwa... Zamienniki po 140 zl znalazłem. Ciasno to jest , bym powiedział ze w tym przypadku aż za 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
mi nawet po 500 zaśpiewali a stabilus kupiłem w carsie .jakby co to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Stabilus tez badziewie teraz robi, do szyber dachu nie wytrzymały nawet dwa lata i już nic nie trzyma :/ Chyba spróbuje teraz POLMO, ciut tańsze niż stabilus, ciekawe czy dłużej wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szostiwf88
      Jeżeli ktoś szuka siłownika do maski John Deere 5620, 5720, 5820 o oznaczeniu AL175748 lub RE206116 to zamiennikiem jest siłownik, sprężyna gazowa FORD Mondeo IV Sedan klapy bagażnika - sedan 03/07- np. (FA Krosno 24477).
      Ja taki wstawiłem pasuje idealnie jak oryginał, a kosztuje ok. 30zł.
    • Przez tomaszt135
      Witam,
      Mam problem z rozebraniem siłownika wspomagania w renault 8514. Po wstępnych oporach obraca się zewnętrzna część siłownika, ale nie chce się rozkręcić. Może ktoś już taki rozbierał i poradzi jak to zrobić lub ma rysunek złożeniowy z którego będzie wynikało jak się go rozbiera. Może ukryta jest gdzieś jakaś zawleczka, którą trzeba wyjąć? Z góry dziękuję. 


    • Przez Hadzik
      Witam. Mam problem z silownikiem wspomagania od 6910'. Cieknie z prawej strony. Chciałem wyciągnąć go i zobaczyć co i jak. Próbowałem odkręcić prawą główkę(przegub) aby cokolwiek wymienić wrazie co i niestety nic z tego. Lewa główka(przegub) odkrecil sie od silownika wiec z prawej strony wybilem końcówkę drążka aby cały siłownik wyciągnąć. Tutaj nastal problem. Nie moge wyciągnąć siłownika. Nie idzie go wgl wybic. Kiedy dochodzi  siłownik do konca obudowy tak jakby sprezynuje i odbija. Odkrecilem nawet cztery śruby obudowy widoczne na zdjeciach.



    • Przez Bartek66
      Witam drodzy forumowicze, mam pewien problem mianowicie posiadam Masseeya 3085 i zaczął mi cieknąc olej hydrauliczny z kolumny kierowniczej tzn olej wydostaje się z nad orbitrola (ale to nie on powoduje wyciek) spływa pod nim i leci potem na silnik i na dół. Problem pojawił się jakiś czas temu ale lekko się pocił. Aktualnie olej praktycznie płynie po silniku na ziemie. Nie czuć zbytnio aby wspomaganie chodziło ciężej. Jezeli ciagnik sie zagrzeje to wtedy wyciek sie zwieksza (domniemywam ze przez to ze olej robi sie rzadszy). Może ktoś z was już to kiedyś naprawial i powie jak to wygląda od góry.
      Ciągnik miał zmienioną pompę hydrauliczna na wiosnę( nowe filtry i olej w zestawie ) więc ciśnienie na orbitrola idzie takie jak trzeba. Pozdrawiam i proszę o jakieś odpowiedzi czy sam jestem w stanie to ogarnąć i czy wymaga to dużej ingerencji.
    • Przez Scappy
      Witam. Posiadam ładowacz czołowy w c360 i od jakiegoś czasu z lewego siłownika wycieka olej . Wymiana uszczelniaczy nie daje dużego efektu . Mam wrażenie że brakuje w nim jakiegoś ogranicznika ponieważ prawy siłownik wysunie się do końca i się zatrzymuje a lewy nadal pcha w górę. Prawego nie chce ruszać bo jest suchy. Wrzerow na tloczysku niema. Co może być przyczyną wycieku i takiego zachowania? Boję się że w końcu lewy siłownik "wyskoczy" i będą jaja 😉.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj