Polecane posty

Mam do sprzedanie rozsiewacz do nawozów, rozrzut 15m w skrzynię spokojnie 600kg saletry wchodzi, rozsiewacz jest szczelny , dodaję do niego wałek odbioru mocy cena 1800zl okolice lublina nr 79301198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL
      2200l dwu talerzowy
      wysiew do 36m.
      hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu
      rok produkcji 2001
      nie wypracowany w dobrym stanie
      nie malowany
      nie używany w polsce
      cena 6300zł do niewielkiej negocjacji
       
       
       

       
    • Przez kamil255
      Witam, posiadam ten rozsiewacz i jest ustawiony na 12m bo takiej szerokości mam ścieżki. Chciałbym dowiedzieć sie od osób uzytkujacych ten sprzet jak ustawić łopatki na 15m do nawozów przedsiewnych NPK typu polifoska,zawsze to jakaś oszczędność czasu przy większej szerokosci rozsiewu.
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



    • Gość
      Przez Gość
      Sprzedam polski rozsiewacz 600 l z plandeką. Skrzynia wykonana z nierdzewki. Rozsiewacz nabudowany na ramę z kołami więc nadaje się do małego ciągnika.  3800 do negocjacji 
      Kultywator polski 3 m z wałkiem strunowym . 2000 do negocjacji 
      Zainteresowanym podeślę zdjęcia 
    • Przez flackmistrz
      Witam, kupiłem tytułowy rozsiewacz i mam pytanie do użytkowników, czy u Was nad talerzem wysiewającym też tak trze się "miska" podczas obracania? Ogólnie przekładnia jest ok, chodzi leciutko zębatki ok tylko te "miseczki" nie wiem czy jakaś podkładka czy coś się tam wyrobiło czy to tak ma być.  Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj