farmer1111

Dofinansowanie na utwardzenie podwórka

Polecane posty

druzd1807    0
z modernizacji gospodarstw można wziąć ale teraz jakieś ograniczenia porobiło że miną kłaść tylko między budynkami używanymi do produkcji więc jeśli chcieć na całym zrobić to już trzeba by trochę pokombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1111    19
1 godzinę temu, druzd1807 napisał:

z modernizacji gospodarstw można wziąć ale teraz jakieś ograniczenia porobiło że miną kłaść tylko między budynkami używanymi do produkcji więc jeśli chcieć na całym zrobić to już trzeba by trochę pokombinować

To jak u mnie jest podwórek 30×40dł to by nawet większe pół wyłozył tylko ile dofinansowania by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

my jak brali na modernizację wcześniej to było że 1m od budynku mieszkalnego nie wolno układać a teraz to nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Coś tu piszą o ochłodzeniu, to może kostka sama się zrobi 😅 a serio poważnie można utwardzić podwórko na modernizację? Czy można utwardzić czym się chce, czy agencja o tym decyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377
Pisałem o tych co głupio pytają, wystarczy poczytać...za długo by tu Wam tłumaczyć,Da się Na MGR pod pewnymi warunkami,do 20marca macie czas złożyć wniosek,CZAS START :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przepraszam, że przeze mnie musiałeś tracić czas, zużyłeś klawiaturę, stawy w palcach, energię el. Przecież mogłem sobie poszukać w ustawach odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mkb17    4
Dnia 11.03.2018 o 17:58, micgal39533 napisał:

my jak brali na modernizację wcześniej to było że 1m od budynku mieszkalnego nie wolno układać a teraz to nie wiem 

Czy musiałeś mieć pozwolenia na budowę i projekt budowlany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

tak był robiony projekt jaka kostka ile wybrane jaki materiał na podsypkę itd, pozwolenie o ile się nie mylę też trzeba było mieć, do tego musieliśmy z zarządu dróg albo ze starostwa mieć pozwolenie na czas budowy dla kierowców bo przekraczali masę dopuszczalną  i jak jechali pierwszy raz to dostali mandaty 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Cześć,
       
      Pług przewraca płynnie ale po obrocie do śruby ograniczającej podczas pracy pługa w ziemi cofa się lekko siłownik nie dogniatając do śruby i pług się nieznacznie przechyla. Efekt pogarsza się z czasem wykonywania orki ( nagrzany olej ?) do 2 godzin pracy jest znoście powyżej przewraca się trochę bardziej (około 2 centymetry od śruby) i dochodzi kolejny problem. W chwili próby obrotu siłownik zamiast się chować wykonuje lekkie pchnięcie w kierunku śruby ograniczającej i zatrzymuje. Nie występuje to za każdym razem ale zdarza się, za drugim lub trzecim pociągnięciem za wajchę w ciągniku przewraca normalnie. Czy przyczyną jest zużycie "kostki" ? Może znacie jakiś zakład który regeneruje takie rzeczy wysyłkowo?
    • Przez warchest
      Sprzedam pszenna słome w małych kostkach z pod dachu ok 300 szt cena 4,5 zł szt woj mazowieckie nr tel 728 381 453
    • Przez M1999
      Witam. Czy ktoś z was w ostatnich latach korzystał z dofinansowania na budowę płyty gnojowej na obszarach OSN ?  Chciałbym się dowiedzieć jak się to odbywa od samego początku. ( np. kiedy są przelewanie pieniądze przed budową czy po, jak są liczone wymiary płyty jakie mają być, czy płytę można wykonać samemu czy musi firma ? itp. )
    • Przez renatkam8
      WITAM wszystkich zakupuje gospodarstwo z działką o powierzchni o,60 ary w czym działka z budynkiem ma 0,17 ary a reszta to użytki rolne czyli 0,73 ary i mam takie pytanie. Jezeli zakupuję działkę z własnych srodków to czy mogę ubiegać sie o dofinansowanie po zakupie ?
    • Przez fendt856
      Witam mam problem , kupiłem niedawno pług kverneland eg85 vario i miał wymienioną kostkę od obrotu na nie orginalną i jest taki problem jak obracam go to musze wykonac dwa ruchy gałką od hydrauliki i dziwi mnie to ponieważ kostka sama powina zmnienić przepływ oleju na siłownik żeby go na przykład wypchnoł i sądze że mogą być źle podłączone  węże do kostki a nie mam bladego pojęcia jak to podłączyć ? I jescze jedno jak pług ma vario to powinien miec 4 węże podłączane do ciągnika bo u mnie są tylko dwa. Załączam zdjęcia kostki  I jest jesczę w kostce miejsce na dwa węże






×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj