wielkopolanin77

UWAGA Tur 6 z Allegro totalna lipa !!!

Polecane posty

Witam. Postanowiłem założyć nowy temat i przestrzec przed nieuczciwym sprzedawcą. Na Allegro można trafić na ładowacz Tur 6 z roku 1999 z dżojstikiem i widłami w rewelacyjnie niskiej cenie jak na ten model. Przy poszukiwaniach w serwisie Allegro w wyszukiwarkę wystarczy wpisać "TUR". Przy kontakcie telefonicznym sprzedający zapewniał mnie że ładowacz jest w pełni sprawny i pomimo moich kilku pytań takich jak: Czy Tur nie jest spawany ? Czy Tur nie był pęknięty ? Czy aby na pewno wysięgnik Tura nie był spawany ? odpowiada stanowczo: Tur nie był spawany. Wysięgnik jest w stanie idealnym. itp. I uwierzyłem sprzedającemu ładowacz i postanowiłem po niego pojechać. Niestety moje przypuszczenia okazały się prawdziwe ładowacz był przerwany i potem zespawany dla ukrycia została nałożona szpachla i zostało to pomalowane. Niestety straciłem mój cenny czas i pieniądze mam nadzieję że chociaż inni oszczędzą sobie tego. Poniżej przedstawiam zdjęcia feralnego miejsca w ładowaczu.

 

min_tur1118ad.jpg

 

 

min_tur12f7c5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

ja bym nie podarował, jeśli opis przedmiotu jest nie zgodny z produktem to by koleś mi kase oddał za transport.


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baza18    9

dzieki za ostrzezenie. Na tym allegro czasmi własnie tak jest ze wszystko ładnie pieknie na zdjeciach a w realu niestety. W tym przyadku dochodza jeszcze kłamstwa sprzedajacego no to juz wogole klapa.


Baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

bardzo dobrze kolego że dałeś taki wpis musimy się bronić jakoś przed nieuczciwymi handlarzami. Pamiętam też raz miałem takie zdarzenie pojechaliśmy oglądać maszynę ponad 200 km od domu sprzedawca zapewniał że jest w bardzo dobrym stanie nie malowano itd itp. Jak się okazało to było to po spaleniu pomalowane byle jak niedość że straciłem swój cenny czas to pogoda była wtedy fatalna sypał śnieg i dużo go zalegało na drodze. Proponuję aby otworzyć dział i wrzucać informację o dobrych i złych sprzedawcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Dzięki bardzo za ostrzeżenie,ale niestety muszę przyznać rację,jest dużo ludzi którzy sprzedają złom a mówią,że stan idealny.Sam kiedyś zostałem tak oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Nie musi być alegro w anonsach to samo, a jak ktoś z dalsza ma sąsiada co ma do sprzedania coś tam to już w ogóle nie wiadomo co, ostatnio jeździłem (na szczęście nie daleko) oglądać zachodnią pasówkę miała być w stanie bardzo dobrym i ogólnie cacy, a na miejscu okazała się to polska z 230!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adex    0

Jak to można tak ludzi oszukiwać!! ;) . Nie dość, że na takiego tura wydajesz strasznie dużo pieniędzy to jeszcze możesz od jakiegoś cwanego kolesia kupić złom który po chwili się rozpadnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

ciekawe co wy mówicie jak coś sprzedajecie ???? nigdy nie ukryliście jakkiejś wady ??? gościu dobrze ci gadał że tur nie był spawany bo wszystko było zaszpachlowane i jakby jakiś roztropny człowiek zajechal to by go wziol bez wachania bo ładnie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj